Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Какво мислите за тизи фарове?


Хашек

Recommended Posts

Мисля да те посъветвам да попиташ в Опел форума.

 

А сега мисля да ти преместя темата в раздел "Всеки за всичко", а тамошните колеги модове да я трият ако искат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш възможност да ги пробваш качени на кола как светят и да сравниш със старите, иначе само заради гъзарската визия да слагаш таквоз чудо си е чиста циганийка и излишно набутване според мен [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят съвет е: не бързай! Добре обмисли нещата, посъветвай се от къде можеш да си купиш читав Голф II, намери си връзка в Общината в Перник, както и в КАТ, за да можеш бързо да го регистрираш и чак тогава си вземи от ТИЗИ фарове.... ма си вземи повечко - да си имаш за резервни, ако някой човек с разбиране за естетика ти ги замери с камъни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не го бъзикайте човека бе... Той наистина го е закъсал откъм фарове. Просто търси някаква по-евтина алтернатива. Само дето, горкия - още не е изминал по дългия (мъчителен) път на "Илиенското" тунинговане :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

моят съвет е: не бързай! Добре обмисли нещата, посъветвай се от къде можеш да си купиш читав Голф II, намери си връзка в Общината в Перник, както и в КАТ, за да можеш бързо да го регистрираш и чак тогава си вземи от ТИЗИ фарове.... ма си вземи повечко - да си имаш за резервни, ако някой човек с разбиране за естетика ти ги замери с камъни!

После пак ли той е виновен?. :smt018 :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заключвам тази тема.

Въпроса е за опел форума или тунинг бг.

А и без това разговора тръгва в неправилна посока.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.