Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

177000км с О2 2.0TDI-Равносметката


villi78

Recommended Posts

Защото е на променлив интервал и трябва 507.00, а иначе има и кастрол edge 5w40 505.01.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 58
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • villi78

    24

  • bega4kata

    5

  • dikov

    4

  • kalata

    3

Най-много писали в темата

говоря за въпросното връщане в ЕТ и закупуването на друг нов автомобил... в ЕТ ми казаха, 4е до 3-тата година колата държи цена, а след това обезценката е доста голяма, но като седна и се замисля на тези километри и при моето спокойно каране, направо не ми се разделя с нея...

Немога,да разбера защо искаш да се разделяш с нея smile126

не искам колега да се разделям с шкодичката... smile159 просто ми се въртят такива мисли в главата...

твойта в ЕТ ли ще я връщаш или...

Aми в ЕТ!Там не дават пари ще си я продам,все някой ще я купи,ама да се отопли,сега не ми се оставя без кола в тоя студ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото е на променлив интервал и трябва 507.00, а иначе има и кастрол edge 5w40 505.01.

Castrola e 5W30 505.01 и редовно си купувам от него и съм доволен карах с Мобил,който беше и по скъ дори и го гореше

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си - аз съм се заблудил. От EDGE серията съм запомнил, че 5W40 TD е за нашите мотори.

 

Сега погледнах на сайта на Кастрол, че и 5W30 се препоръчва. Предвид, че е и по-скъп - значи е и по-добър, нали?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си - аз съм се заблудил. От EDGE серията съм запомнил, че 5W40 TD е за нашите мотори.

 

Сега погледнах на сайта на Кастрол, че и 5W30 се препоръчва. Предвид, че е и по-скъп - значи е и по-добър, нали?

Не мисля че цената е толкова висока,а и все ми се струва че това е най-доброто масло на пазара в момента.Поне за мен де :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам Ивекото с Castrol SLX 5W30 и съм много доволен !

Няма начин да не си цялата гама масла са супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте линк с масло кастрол edge 5w30 и да е 505.01, че нещо не намирам. Доколкото знам edge - то 5w30 е 507.00 и е наистина много добро, но се препоръчва главно при автомобили с филтър за твърди частици и променлив интервал, в противен случай edge 5w40 505.01. Дайте линк и ме поправете ако греша! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дайте линк с масло кастрол edge 5w30 и да е 505.01, че нещо не намирам. Доколкото знам edge - то 5w30 е 507.00 и е наистина много добро, но се препоръчва главно при автомобили с филтър за твърди частици и променлив интервал, в противен случай edge 5w40 505.01. Дайте линк и ме поправете ако греша! 8)

Прав си 5W30 е 507.00 но в каталога го препоръчват за 2,0TDI,не мисля че е някъкъв проблем,отдавна карам с такова :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.