Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Що се ми блъскат колата бе ......


120 L

Recommended Posts

Пиша и плача.....Няма късмет миличката.......четвърти път ми я блъскат на паркинг за две години......бахти педалските изпълнения........отчаян съм ....ще я махам. Нямам по триста лева на шест месеца само за бояджийски работи......да пукнат мама им педали....кво да правя ......и аз ще ги блъскам нарочно.....докато я бракувам.....то не е истина.....и един путек не остави барем визитка, кво го ебе,нали,че смачкал на някого колата и избягал, я бе,туй да не е Япония....... :smt019 smile088 smile088

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

Първо моля за по-мек тон. Псуването във форума надали ще ти помогно кой знае колко.

Второ съжалявам за проблемите които имаш. Все пак не лошо да огледаш начина си на паркиране. Да, има вероятност просто да си карък, но, не се обиждай, на твое място бих се замислил как и къде паркирам. В голяма част от случаите се оказва, че сами сме си виновни. Днес видях ударена кола само защото е паркирана на завой който е чист лед! А места в раиона колкото искаш - празници са и София е празна. Просто някой е решил, че няма да мине 5 допълнителни метра и сам е предизвикал съдбата.

 

Поздрави и ти пожелавам през 2009та да нямаш подобни поводи за ядосване!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 1991 г. имам книжка . Никого не съм одрал даже за толкова години. А сега във Варна се напълни и с техерански шофьори, и с влашки тираджии.......Не да псувам, да стрелям ми иде чак.....Третия удар ми го е направил толбухински джигит, дето кара в 22 часа с тъмни очила и спира в хорските коли, щото няма спирачки сигурно......Не казват кой е, обаче :evil: А четвъртия е станал не знам как,щото да паркираш в двора на големия варненски МОЛ горе-долу по средата -това са над 5 декара площ!!!!!! и пак да те нацели някой- това не може да е само лош късмет май, или аз съм паркирал неправилно сигурно....

Някои пишман шофьорчета много мразят старите коли, така мисля аз......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигам до мнение,че колкото по смотано съм спрял по-добре!Когато спреш както трябва все се намира някой и...т дето ще вземе да се навира покрай теб и да ти одере колата.А за .матките от ж.род дето дори като ти одерат колата даже и не разбират какво е станало да не говорим!Дано по-скоро върнат полигона и увеличат двойно или тройно часовете на кормуване,защото не мисля че е удачно да се учат да паркират покрай наще коли!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стигам до мнение,че колкото по смотано съм спрял по-добре!Когато спреш както трябва все се намира някой и...т дето ще вземе да се навира покрай теб и да ти одере колата.А за .матките от ж.род дето дори като ти одерат колата даже и не разбират какво е станало да не говорим!Дано по-скоро върнат полигона и увеличат двойно или тройно часовете на кормуване,защото не мисля че е удачно да се учат да паркират покрай наще коли!

 

В България е така.....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120L, споко, ще си намериш хубав калник, може би просто не става за ден-два, но ще се появи, споко :smt017

 

Пък за некадърни шофьори-съседи трябва да има затвор и наказания... Ние си имаме един тук, дето е толкова некадърен шофер, че си мисли че всички други му пречат пред блока и все гуми изпуска, по капаците на колите се качва (на моя и на един друг младеж - може би щото и двамата сме провинциалисти мръсни долни копелета, ама все нашите коли пречат деееба)... Ти продставяш ли си - минава КАМИОН оттам, откъдето му преча да мине.. =D>

И така докато някой ден не остане без зъби наистина и ще се научи да кара...

Няма оправия, човече, просто е бъкано с коплексирани идиоти... т`ва е.. Ако карахме джипове а не стари коли някой нещо щеще ли да ни каже, питам? Утре си купевам валяк и с него ще си джиткам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета , внимавайте каде паркирате . това е ГЛАВНАТА предпоставка да си намерите колите непокътнати . не изключвам вандализма , но най често лошото паркиране е причината за това колата да бъде одрана .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А според мене най-честата причина е гъзарчета които си купуват книшките и се мислат за велики а немогат и да паркират...

остави му място като знаеш че не може да паркира. или не му оставай да не се и опитва. или си купи гараж - там никой няма да те удари . има и платени паркинги - не са толкова скъпи в крайна сметка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освети си една иконка и си я сложи в колата някъде, може и малко тамян да прекадиш и не си мисли,че си "карък", не се ядосвай много щото всички болести са от ядове...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин, в София е още по-зле, единствено спасение е каското - чакаш да се съберат повече забележки и бегаш при застрахователя, ама за по-старички коли не знам дали е изгодно това...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дават бе колега защо да не дават. Само че моята кола, която е това състояние, което виждаш на аватара ми я оцениха за 600лв. Прецени докъде могат да се покрият евентуални щети.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не си единствен! Моята Шкодичка 105L (модел '86) също страда от подобни набези. Щетите по нея са незначителни, но са достатъчни за да ме раздразнят. И двата и предни калника са леко ударени. И това беше станало 20-тина дена след като я бях боядисал (в ярко червен цвят - окото ти радва). А няколко месеца по-късно забелязах следи от лек удар точно на ъгъла на задния ляв калник. И не мога да разбера това умишлено ли е направено или е просто от небрежността на забляти шофьори.

Преди около година и нещо ходих до Стара Загора (аз съм от Бургас и колата ми естествено е с Бургаска регистрация) за няколко дена. Бях оставил колата пред блока в който бях (блок 170 на ул.Майор Кавалджиев) и на другия ден, отивам до колата и гледам: Майчице, свята! И четирите ми гуми бяха намушкани (вероятно с нож) и чистачките ми бяха изкривени заедно със рамената им. Антената за радиото също не беше пощадена. Е тогава кажете ми хора! В нормална държава ли живеем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и моята преди около 3 месеца я забра някакъв с камион и сигурно аз съм виновен,че той няма право да минава оттам с камиона и че съм спрял максимално за да не преча на движението също така на позволено за паркинг място.а преди 6 месеца си взех форд скорпио и на третата седмица аз съм спрял също на позволено място и една "шофьорка" спря във форда и избяга добре че писна алармата за да разбера,а на пътя спокойно се разминават 2 буса без усложнения пък на нея и тесен пътя :evil: .те книжките започнаха да се падат и в lucky boy едва ли не. :smt019

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да е жив и здрав тенекеджията, добра работа свърши. Направи калника чудесно, падна ми камък от сърцето.Сега иде ред на главата-не се развиват винтовете и става сложно....

Не и върви на тая кола и тва си е, ама пък аз не се отказвам как бъде .......Поздрави !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.