Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

запитване за гуми


morafeta

Recommended Posts

колата е felicia 1.3 mpi колата е с continental сезонни но двете от тях бая се поизтаркаха и смятам да ги заменя ! Смятам да закупя 4 зимни гуми но се питам какви? Нека всеки да изкаже своите предпочитания

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е felicia 1.3 mpi колата е с continental сезонни но двете от тях бая се поизтаркаха и смятам да ги заменя ! Смятам да закупя 4 зимни гуми но се питам какви? Нека всеки да изкаже своите предпочитания

Ласа, Гиславед са добри и на приемливи цени...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Debica и BF Goodrich също са мн. добри за парите си, a от японските ако намериш Toyo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си обявил ценовия диапазон,ако търсиш съотношение цена качество Gislawed,Kleber,BF,ако залагаш на най доброто Michelin,Conti,Dunlop като компромис Pirelli

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Semperit Winter Grip и Cleber Crishalp HP

Извинения Semperita го пропуснах знам че са пуснали нов модел и бил много добър но не е никък евтин smile178
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ровя се из интернет и за размер 165/70 R 13 няма обещаващи резултати ! каде в Пловдив мога да разгледам за KLEBER или Gislaved ако вообще предлагат такав размер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ровя се из интернет и за размер 165/70 R 13 няма обещаващи резултати ! каде в Пловдив мога да разгледам за KLEBER или Gislaved ако вообще предлагат такав размер
Във всяка една гумаджийница ги има
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по 100 лева точно си вземаш 4 зимни Vredestein и край на мача :)

Карал съм с такива преди години и бяха много добри,ама цените им са доста по високи от 100лв :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по 100 лева точно си вземаш 4 зимни Vredestein и край на мача :)

Карал съм с такива преди години и бяха много добри,ама цените им са доста по високи от 100лв :smt017

точно по 100лв бройката си взех за моята фелиция 165/70/13, а колегата му трябва този размер стига да не е с лята джанта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по 100 лева точно си вземаш 4 зимни Vredestein и край на мача :)

Карал съм с такива преди години и бяха много добри,ама цените им са доста по високи от 100лв :smt017

точно по 100лв бройката си взех за моята фелиция 165/70/13, а колегата му трябва този размер стига да не е с лята джанта.

Този размер може да е 100 :smt017
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

2 варианта и от мен.

1. Tigar - аз съм адски доволен от тях. Карах си едно време Вартбурга с такива. Нямаше закъсване. А и на магистралата с 100 се държеше много добре колата (Вартбурга е много висок и нестабилен Автомобил (с главно А)). 62 - 65 кинта бройката.

2. Долни Богров - секънд хенд. Карам с 4 такива GoodYear 155/75/13. Мноооого добре. На Пампорово бях като рак-трак. Лошото е, че хората са предубедени за 2-ра у-ба а и ти е далечко. Иначе са по 30-35 лв.

Но след тази зима ще си купя Tigar или Lassa.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.