Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Рапида (The RedGuy)


mecho_klecho

Recommended Posts

Нов проблем за решаване, като върти на обратно скоростната километража непоказва нищо :D

 

Би могло с един най-прост редуктор от 2 еднакви по размер зъбни колелца ...

 

Да знам че ще стане с 2 колелца, сега търся нещо потходящо което да не се разпадне на момента, или някакъв електронен километраж от друга кола и сигнала от жилото да се превърне в ЕЛ. сигнал и трети вариант нещо подобно да маисторим

 

CIMG0337.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • Отговори 95
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • mecho_klecho

    33

  • Skoda_Estelle

    8

  • anastas

    8

  • Rapid

    7

Най-много писали в темата

Днес бях при един маистор в с.Марково Баи Георги "Карбуратора" (обикновенно настроива Рали коли за състезания) пипна колата и определено вече върви много добре, сигурно ще иска още малко донастроики но определено колата върви много добре, още не сма се дърпали с Валио (ОT GORATA) ма се дърпахме с Колио "Москвича" (повечето не го знаете кои е, тези които са от Пловдив го знаят кои е и зная за какво става въпрос) и определено колата върви много почече от преди, даи да неговоря повече че Валио да не вземе да изкара утре колата и да ме направи смешен :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипче нямам а и с какво да го сравня с кого да се дърпам че да се види разликата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Клипче нямам а и с какво да го сравня с кого да се дърпам че да се види разликата.

хаха с мен бе разлика ще се види само трябва земем и Анастас като оператор :smt004 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Возих се с мечката.Бях много ухелен и уплашен. ЛуД е.

 

Който се страхува от мечки, не ходи ... по уличното платно :smt017

 

Като решите да правите сравнителните тестове, звънкайте да се наслаждаваме :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е скоро се прибирам ше трябва да ме повозиш да си напълна душицата. Че цял ден сред нови бангии вече немога. Готов съм да съм опертаор няма проблем. До скоро колата става уникат :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде че ти се заседя в тая Варна, ела си пък ще те повозя, а и трябва да направим едно Калояново че да видим кои докъде е стигнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре върви Шкондата :smt017

трябва да направим едно Калояново \:D/ че не се издържа вече ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добре върви Шкондата :smt017

трябва да направим едно Калояново \:D/ че не се издържа вече ;)

 

 

Тия идиоти няма да работят и тая събота и неделя или по другата ако работят или някъде другаде трябва да търсим свободно място без много движение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другото място е правата отсечка от КЦМ-то посока Летището , обаче там е проблемче ако се задържаме много, защото от кулата се обаждат на сините таксита...... ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Няма страшно сбирката ще стане места има. Моя хаиван е само за показ щото с това куцо 120ково издухано моторче и дълги скорости ставам само за ескорт. Ама всичко с времето си аиде до скоро приятели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма страшно сбирката ще стане места има. Моя хаиван е само за показ щото с това куцо 120ково издухано моторче и дълги скорости ставам само за ескорт. Ама всичко с времето си аиде до скоро приятели.

Тя твоята е манекенка,що ще я мъчиш с гонки? smile169 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Както бях написал по горе Хондовите двигатели въртят в обратната посока на Шкодовите и Скоростомерът непоказваше нищо разглобих го и установих че ще показва на обратно тоест 0 е 180 а 180 е 0, стига да мине стрелката след ограничителя и реших да си направя нови циферблати, та ето какво се получи досега.

 

post-1571-138453185233_thumb.jpg

post-1571-138453185297_thumb.jpg

post-1571-138453185303_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само остава да го настроиш да показва не в километри, а в мили... а в перспектива и воланчето да преместиш отдясно :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...само остава да го настроиш да показва не в километри, а в мили... а в перспектива и воланчето да преместиш отдясно :mrgreen:

По скоро, като изпълнение е за арабските страни. :P

Иначе е Екстра. :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще отчита ли правилно. Предполагам, че да ама знам ли....

Гледам че го няма ограничителя на стрелката. Тя къде ще стои, когато колата не се движи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сложих го ограничителя но след снимките :D , а дали ще показва правилно един господ знае, аз не съм с оригиналните гуми че да се надявам да показва правилно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.