Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Наблюдения


Boomster

Recommended Posts

Забелязал съм следното нещо

Печката/духалката на Румстъра започва да духа осезаемо по-силно когато

- завивам

- движа се на задна

 

Някой да има същите наблюдения?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ти се струва. Получава се защото при включване на задна автоматично се пуска клапата за рециркулацията.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така ти се струва. Получава се защото при включване на задна автоматично се пуска клапата за рециркулацията.
Хитро!!!Няма да влизат изгорелите газове в купето!

П>С>Тя като е вкл.рециркулацията пак си духа по-силно!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Така ти се струва. Получава се защото при включване на задна автоматично се пуска клапата за рециркулацията.

И аз бях забелязал това преди време ...и аха да пусна темата в един друг раздел, и ....попитах в сервиза на ЕТ в София. Отговора беше почти като цитирания по-горе.

Поздрав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при вас колко дълго може да сте на рециркулация? При мен и на Октавията и на Фабията след около минута се изключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при вас колко дълго може да сте на рециркулация? При мен и на Октавията и на Фабията след около минута се изключва.
Много малко!Аз съм я държал без да искам около 10 мин вкл.Сега зимата като вземат да се запотяват стъклата и веднага се сещам от къде е!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А при вас колко дълго може да сте на рециркулация? При мен и на Октавията и на Фабията след около минута се изключва.

 

Не се изключва сама(за жалост). Имах случай(първите дни след като взех колата) почти да ми прилошее заради забравена циркулация :oops: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има още една много приятна за мен функция на чистачките (Octаvia II, мисля, че при Roomster и Fabia II също я има). Тя се състой в следното: при повторно пускане на вода през пръскачките на предното стъкло (когато още не е свършил цикълът на измиване на стъклото при първото пускане на водата) чистачките си седят в нулево положение докато водата се разпръсне идеално върху стъклото и чак тогава започват да се движат :)

 

Дали го обясних добре :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,то и при първоначално иддърпване на лоста за чистацките към теб-първо пръска ,намокря и тогава тръгват рамената.Много яко-така се избягва надраскване на стъклото :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ,то и при първоначално иддърпване на лоста за чистацките към теб-първо пръска ,намокря и тогава тръгват рамената.Много яко-така се избягва надраскване на стъклото :smt017
Нищо не се избягва!Той пясъкът се складира на перата.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата работа преди да запаля колата сутринта е да проверя какво се крие под перата.Някой път минавам и с мокра кърпичка.

П>С>Бръсни се ти на сухо,ама не с ел.съмобръсначка,а с джобно ножче! smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.