Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Най-накрая - монтаж на камера за задно виждане (Октавия 2)


unclejack

Recommended Posts

най-накрая и аз го направих, след два месеца чудене, къде, как, какво и т.н.

кабелите ги прокараха в ТОЙАГА срещу 25лв. по страничния праг (левия) ...

самата макера монтирах при един познат тенекиджия - доста добре се српавихме с общи усилия...

ако питате що не сложих и камерата в ТОЙАГА - ми поставяне накамера с окабеляване - 150 лв., като кабелите отнеха 3 часа, а поставянето и калибрирането на самата камера - 30 мин. :) ... е ся ще ме извинявате ...

хахахахаха...

 

 

п.п. снимки след малко на цялата операция !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луда работа :smt017

верно луда работа, ама нали знаеш:

"ЛУД УМОРА НЕМА, САМО СЕ ПОТИ, ПИЕ ВОДА И ПРОДЪЛЖАВА"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала! Интересно ми е какво предстои да монтираш през новата година? :roll:

 

ами имам още няколко идеи ... ама ще видим ... че и засега съм си супер вече, станах с толкова екстри, че не мога да ги запомнявсичките, то само пакет на Л&К е с много кестри, а с добавките ... мани мани ...

ГОЛЯМА ГЪЗАРИЙКА :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно разбирам от снимките - камерата ти е отдолу под резервната гума?

 

На такова място е абсурда да оцелее физически, особено през зимата.

Имам камера на една кола, която е фабрична и е чак над номера, въпреки това, след дълъг път или каране при дъжд и мръсотия, редовно се налага да слезнеш да избършеш визьорчето с пръст, защото е покрито с мръсотия - имай го пред вид.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно разбирам от снимките - камерата ти е отдолу под резервната гума?

 

На такова място е абсурда да оцелее физически, особено през зимата.

Имам камера на една кола, която е фабрична и е чак над номера, въпреки това, след дълъг път или каране при дъжд и мръсотия, редовно се налага да слезнеш да избършеш визьорчето с пръст, защото е покрито с мръсотия - имай го пред вид.

 

аз си знам че мястото не е на 100% най доброто, ама не исках да дупча нито до номера (където мислех да я слагам първо - това е най доброто място), нито да правя дупка по средата на задната броня (да стърчи като ... да не казвам какво) ... а там си е най добре, не се вижда почти, не се налагаха интервенции по колата, само дупка в единя тампон под резервната гума, да минат кабелите ... а и не е на най ниското място, част от гърнето и коритото за задната гума е малко по ниско, така че няма да закачи първо камерата ... за чистенто е ясно... то където и да я сложиш, в нашата мръсна държава ще се цапа... така , 4е ... просто си требва редовна автомивка и това е :) (водоустойчива е)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нескам их колата, заедно с нея и камерата, та наистина е водоустойчива, да посрещне и тя ножата година чистика , като на снимките в подписа :) ...

оф... сега трябва и аз да се мия, бръсна и т.н.

а уж магаретата се оправят само напролет :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е станало и местоположението е идеално и аз там бих си я поставил

ама голям гъзар си ти ей :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гъзар и то софийски! :lol::lol::lol:

Чичо Джак ,ти си нашата гордост! smile168

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за трудолюбието,само се чудя тия пари дето ги влагаш по тая кола като я запродаваш,как ще си ги избиеш smile009

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гъзар и то софийски! :lol::lol::lol:

Чичо Джак ,ти си нашата гордост! smile168

 

 

ей аз да споделя нещо и вие ще ме пръснете от майтап сега бре ;)

и не съм софийски - от ПЛЕВЕН дъ'ге съм ::D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави за трудолюбието,само се чудя тия пари дето ги влагаш по тая кола като я запродаваш,как ще си ги избиеш smile009

 

бе не е толкова много , стига желамие и мерка да имаш ...

а и го правя за собствен кеф, че и без това половината време в нея прекарвам, поне да ми е уютно :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той както си я къта ще я кара 30 години! smile168

 

aaa.... след година две, преди да почне да се чупи я връщам и взимам нова, може би суперба ...

обичам да давам пари за добавяне на екстри към нова кола, ама мноооооооууууу мразим да оправям стари и чупени машини ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той както си я къта ще я кара 30 години! smile168
Аз моята мисля да я потъркалям още 1-1,5 и да я дам друг да им се порадва,самоче не влагам и лев в такива дрънкулки като колегата.Гледам само мотор,скорости и ходова част другото е вятър работа,не си спомням да съм закъсвал от радиото например smile159
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той както си я къта ще я кара 30 години! smile168

 

aaa.... след година две, преди да почне да се чупи я връщам и взимам нова, може би суперба ...

обичам да давам пари за добавяне на екстри към нова кола, ама мноооооооууууу мразим да оправям стари и чупени машини ;)

Аз моноууууу мразим да давам пари за каквото и да е по колата,ама се налага и то често smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 години по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.