Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ламда сонда за Fabia 1.4 16v 101 к.с


kolenceto_d

Recommended Posts

Здравеите, нов член на форума съм и сам притежател на Skoda Fabia 1.4 16v. Колата е на 8 год. и на 105 хил. километра. След леко прекъсване при шофиране отидох на преглед в Еуратек.Момчето ми каза че проблема ми е в предната ламбда сонда и ми посочи цена която ми се видя леко попресилена. Въпроса ми е дали Еуратек са единствените в България които продават нови части за Skoda или мога да намеря другаде по-приемлива цена.Благодаря ви.

 

 

P.S. : Намират ми се 2 броя нови предни носачи с тампони за този модел.Ако някой се интересува да пише.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега! Добре дошъл. Виж в този сайт дали ще намериш това което ти трябва http://www.elinexltd.eu/bg/auto.htm

П.С оправих си линка, за което се извинявам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавейте. Благодаря за вниманието. А колегата който даде линка ако може да ми го прати пак защото немога да го отворя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здавейте. Благодаря за вниманието. А колегата който даде линка ако може да ми го прати пак защото немога да го отворя.

 

http://www.elinexltd.eu/bg/auto.htm

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите, нов член на форума съм и сам притежател на Skoda Fabia 1.4 16v. Колата е на 8 год. и на 105 хил. километра. След леко прекъсване при шофиране отидох на преглед в Еуратек.Момчето ми каза че проблема ми е в предната ламбда сонда и ми посочи цена която ми се видя леко попресилена. Въпроса ми е дали Еуратек са единствените в България които продават нови части за Skoda или мога да намеря другаде по-приемлива цена.Благодаря ви.

 

 

P.S. : Намират ми се 2 броя нови предни носачи с тампони за този модел.Ако някой се интересува да пише.

Влез в раздел магазини и ще си отговориш на въпроса за авточасти на SKODA къде може да се намерят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.