Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

винетки 2009


anarchymisc

Recommended Posts

Ние пък днес като се връщахме от Търново минахме през всички бензиностанции в града, айде, през поне пет, и после по всички бензиностанции по пътя - и чаааааааааааааааак на Шел Микре имаше САМО седмични винетки, навсякъде другаде - САМО и единствено месечни :smt019 :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 61
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • PRR

    9

  • BlackPearl

    6

  • biser.or

    3

  • filipkarolev

    3

Най-много писали в темата

Движението е голямо и бързо свършват а бензиностанциите не са били готови за толкова голямо търсене,аз затова винаги купувам преди нова година,моята е лепнах още на 21.12

:smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, но това си стана практика! Няма друга държава в която това да се случва. Как веднъж нямах проблем в Австрия или Швейцария?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тва е проблем идващ от управата на бензиностанциите може би,незнам защо взимат по 10-20бр и те свършват като топъл хляб и почват да свиват рамене.Нещо винетките ги нямат като продукт за търговия,по скоро даже ги продават с една досада,чак ти става неудобно като си купуваш,особенно дневна за камион smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да си прав, но това си стана практика! Няма друга държава в която това да се случва. Как веднъж нямах проблем в Австрия или Швейцария?

В Швейцария има само годишни винетки smile113

И миналата коледа като бяхме там си купихме винетка за 2008 г. защото за 2007 г. нямаше....

Иначе в момента годишни винетки няма почти никаде. Били изчерпани, щяло да има на 5(първия работен ден).

Днес докато правех застараховка на колата минаха 5 човека да питат за винетка. :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години колеги, като следя настроението по темата, виждам че почти във всяка злободневна тема всичко минава през 3 етапа.

1етап. Аз съм против аз няма, аз ще прецакам системата, аз ще ги изиграя

2етап. Когато наближи крайния срок - Аз тяхната мама.... Това е несправедливо, виждате ли какви дупки има....

и накрая

3 етап. Всички кротко си лепваме винетките и отново сме на правата

На Който не му харесват цените и качеството на горивата или не иска винетки да се качва на рейса.

В Бургас поне рейсовете са хубави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега filipkarolev,

 

Аз почнах да търса 2 седмици преди нова година! Имайки предвид, че пуснаха официално винетките от 1ви декември (или поне такава ми беше информацията) надали може да се нарече "последния момент"!

 

Както и да е. Миналата година три пъти обикалях като смахнат по бензиностанций да търся седмични и накрая купих месечна защото не намерих седмична! Та не е въпроса за последния момент!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сте ли забелязали , че обикновено у нас задължително навсякъде има неуредици...ади да не изброявам ...

Тъпа страна - тъпи закони ...ама никой не ни задължава да киснем тука ...!!!!

Така че , сами сме си виновни.../мое мнение/...обичаме да ни е гадно !

За много години ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е въпрос на гледна точка и нагласа,кой кога е съгласен да се раздели с тези 67лева.

Аз още на 3ти декември когато купувах месечна за Зденка(за ралито на 6ти във Варна) имаше в пощата от новите винетни стикери и нямаше пукнат човек.

Аз тогава не взех,а си взех на 27 3 винетки К1 и 1 К2 от бензиностанция Шел-на следващия ден нямаше и следа от тях....

 

Та ние българите винаги чакаме в последния момент да се юрнем.Онзи ден ми звънят аверите и ми казват-човек тука сме в пощата има много голяма опашка-поне от 30 мин чакаме и поне още толкова ще минат докато си вземем винетка........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ися,

 

... Аз почнах да търса 2 седмици преди нова година! Имайки предвид, че пуснаха официално винетките от 1ви декември (или поне такава ми беше информацията) надали може да се нарече "последния момент"!

...

 

Само да допълня, че питах в пощата и по бензиностанцийте!

 

димон,

законите са ОК, въпроса е че не се спазват и че важат за простолюдието, но не и за богоизбраните.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.