Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Skoda Octavia '02] - Project RRS


Biohazard

Recommended Posts

  • Отговори 104
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    56

  • Redline__

    16

  • bega4kata

    4

  • stylius1

    4

Най-много писали в темата

Много хубава е станала! Ама браво и на брат ти, че се раздава! smile027

 

Аз държа да отбележа, че най-дейното ми участие по този проект е отразено на 1вата снимка.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Още не бяхме я взели и брата вече беше интегрирал логото. :D

 

zloQQ, ти ако знаеш каква борба беше паднала между брата и предните решетки при -2 градуса smile096 Тези дни дойдоха от София.Thanks to stylius1 за съдействието и връзката със софииския ET. Като се оправи времето ще пусна снимка как стоят на колата. :)

post-1063-138453156667_thumb.jpg

post-1063-138453156673_thumb.jpg

post-1063-138453156677_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Изпадна ми схема за два диска TAR-OX Sport Japan, нарязани и перфорирани.Утре ще бъдат монтирани заедно с чисто нови накладки Ferodo и ще мога да изкажа първи впечатления!

post-1063-13845318533_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

312ки. Има една теория, че можеш да ползваш апарат от 288ци със съпорт за 312ки и да минеш на големия размер дискове. За съжаление теорията не е доказана, освен това буталото на апаратите на 312 е доста по-голямо, така че ефекта няма да е голям, дори и да става.

 

1,8Т L&K-то с какви апарати е? 280 или 288? Знам че и там имаше някаква магическа оферта...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 288 към 312 е много лесно прехождането. Трябват ти съпорти, апарати, дискове и накладки. Спирачните маркучи си ги запазваш (поне при мен си бяха идеално дълги). Всичко е болт-он, дет се казва. Въпросът е, всичко това да бъде свалено от кола, която е била на 5х100, защото на 5х112 съпорта се различава с няколко милиметра и не става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Много добре се е получило :smt017

 

П.п. Емблемата умишлено ли е прикрита?

 

Просто така се е получила снимката smile091

 

Не очаквах, но и на мен ми допадна :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Рефрешване на темата smile048

 

Със задна дата (19.03.10) пускам снимки от боядисването на апаратите в червено (Redline__ в действие). Благодарности на Миро (Maniac), който отвори чок шопа за Ярослав smile027

 

8d5d2504ba4f3b87.JPG

 

20303dd4cc0b02b4.jpg

 

eac507f37fed8d0a.JPG

 

До събора няма много време, а по колата има още няколко довършителни неща. Днес даже не можах да присъствам на отварянето на Ярослав, а от друга страна Сами едва ме вмести в графика си, та в този ред на мисли, специални благодарности, че успя да приема колата броени дни преди събора, а и за това че е закаснял за рожден ден за да може да я приключи днес :!: Благодарности на Никито (НоВаК_с_ШкОдИлаК), който подпря положението здраво и на брата, който въпреки своят специален прзник днес, беше неотлъчно до Окти-то цял ден :!:

Та за какво става дума: слагането на strut-brace марка - JOM отпред (закупена от колегата guru и доставена до Варна без никакви рекламации и проблеми) и повдигане на задницата с 5мм,който проблем мен ме дразнеше:

 

bf8e6a59a9fe6e7c.JPG

 

Капака е вън от играта. Някой колега беше питал нарочно ли е скрита емблемата при снимката на дехрома..то просто я няма все още :mrgreen:

 

504c4d6d09527d2a.JPG

 

f78fe4131266eda4.JPG

 

dc33fcbae39daa3f.JPG

 

eeebd5d3c29a50c6.JPG

 

4beef26a040b5611.JPG

 

14288bfcc7c4079d.JPG

 

Шайби от армирана гума + подложки:

 

7882beead075552e.JPG

 

8b31de0b98d645da.JPG

 

ffd0a857c264ac87.JPG

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ми да! Не е като да наредиш пластмасите от някой каталог и да си мислиш, че имаш оптика. Тук нещата се правят с много вкус и прецизност... който го може, го може smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.