Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Skoda Octavia '02] - Project RRS


Biohazard

Recommended Posts

От днес Octi-то е с чип и премахнат катализатор. :)

 

Значи вече Коко няма да ти се опъва толкова на правите :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    56

  • Redline__

    16

  • bega4kata

    4

  • stylius1

    4

Най-много писали в темата

votolom, много малка, приятна промяна на звука. Обсъдихме с брата махането и на средното гърне, но решихме, че е излишно Ярослав да става много шумен. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
pesho91, не съм го обмислял, но си мисля, че ще стане много червеният цвят. :roll: Така е по-дискретно. :)

На живо изглежда страхотно...

Дискретно и стилно!!!

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това истински махагон ли е или пластмаса?Мислил ли си да го облепиш с карбоново фолио?

 

smile091 Като знам с какъв вкус и стил е направена колата, собственика едва ли ще тръгне да слага цигания като карбоново фолио. Най- малкото не подхожда на стилът на колата... това все пак си е мое лично мнение. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това истински махагон ли е или пластмаса?Мислил ли си да го облепиш с карбоново фолио?

 

 

Виждал съм на други автомобили но на този салон просто е грехота!!!!

 

по темата:

Браво за маската станала е уникална :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това истински махагон ли е или пластмаса?

 

Аз предлагам Biohazard утре да му набие 1 пирон с теслата и ако не се разхвърчи из купето да пише в темата smile152

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиано лака на мен лично много ми харесва. Много изчистено стои. Особено на черния цвят на колата на колегата drift много ще и ходи. smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам жокер - Laurin & Klement не означава задължително изпълнение с бежов салон, има и с черен кожен салон (въпреки че е рядко срещан). При черния салон навремето се е предлагала опция въпросните апликации да не са имитация на дърво, а да са боядисани пиано-лак с перлен ефект:

post-25-13845327608_thumb.jpg

post-25-138453276082_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кокич, що ги пусна тез снимки, бе човек? Разболях се от кеф направо!! Няма такава мания! smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислил ли си да го облепиш с карбоново фолио?

 

Колега, обичам махагона. :) Може би като му се нагледам, първата идея ще е да бъде в черно, защото както показа Redline__ има заводско изпълнение на L&K с пиано-лак :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Много красиви коли има в този форум, впечатлен съм, аз карам Сеат но в нашия форум е бедна работа...

 

Добре дошъл тогава smile056 Може пък да си вземеш някоя Шкода..не е чак такъв таралеж в гащите ;) :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не е таралеж даже, вече имам трета кола от PQ34 платформата така че съм доста наясно :)

Разликата е едни ламарини само :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.