Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за малко помощ за по-евтини гуми


skodazariben

Recommended Posts

Здрасти. Дойде време и падна снега, дойде и времето за смяна на гумите. Някои да знае местенце, където да продават по-евтино гуми, по-специално за Пловдив. Ще се радвам да ми кажете някой адрес, че съм я закьсал много, ама това си е друга тема. smile169 smile169 smile169 smile169 smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пази се от произведено в Сърбия [-X Нито са стока, нито приемат рекламации, за фабрични дефекти ти омайват главата че си минал през дупка или си се качил на тротоар и гаранцията не важи. А на 3 гуми една е боклук още след месец или два. smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най- добият компромис цена-качество (според мен, разбира се) е LASSA. Слагай две отпред и това е. Изкарват много дълго, имат прилично пътно поведение и брутално здрави бордове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз карам с Ласа вече 2-ри сезон - доволен съм от поведението на сняг и на мокро, но както писах в друга тема имам някои забележки - първо доста са шумни на сух асфалт. И още нещо - реших този сезон да разменя предните със задните, за да се износват равномерно и сега усещам леко биене във волана - явно софийските дупки са си казали думата, т.е. не са от най-здравите гуми...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен от "евтините" марки зимни гуми, Lassa и Debica са що годе приличен компромис - познавам доста хора, доволни и от двете "народни" фирми, аз самия съм с Debica и съм приятно впечатлен предвид цената им.

Айде весело посрещане на новата година от мене \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.