Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

паленето невъзможно


radko1981

Recommended Posts

оказа се че има консумация и тя е от касетофона и ченджера. Сега ще карам една седмица без касетофон, пък да видим, ако пак падне акумулатора ще има голям скандал с гаранцията. smile159

подготви се за скандал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега ще карам една седмица без касетофон, пък да видим

Досега щеше да видиш, ама сигурно не си прочел какво съм ти писал лани :smt019 , а сега купи един марков кастофон и си свиркай, пък гаранцията ... smile175

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз те прочтох, ама не съм те разбрал :smt017 кой ли да се сети, ама съм и аз един ся ще видим какво ще стане, днес -16 запали ама още е 1 ден smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами какво да кажа оказа се наистина че 0,150 А са достатъчни да пречукат акумулатора и да немога да паля. От 4 дена съм без касетофон и пали всяка сутрин smile159 smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 И аз съм така от 1 месец - моя акумулатор е на 6 години вече и аха да го сменя , че взе да не пали в студовете. Провериха ми тоците и ми казаха че имам консумация, а акумулатора си е добре. Препоръчаха ми да пробвам със сваляне на панела на радиото вечер и сега нямам проблем с акумулатора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много на ел.тоци не разбирам , а колата не е пипана по ел. частта от както съм я взел ( цели 5 год.) ,така че не мога да те информирам как точно е вързан касетофона. Съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.