Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

проблем с лампата за подгряването при закодирано запалване


Iskren

Recommended Posts

Здравейте от скоро съм в този Клуб и искам да споделя с вас проблема ми.

При подаването на контакт се натискат едновременно спирачката и съединителя,а след това под ябълката на скоростния лост има малък бутон който всъщност е "закодираното запалване" след натискането му на дисплея трябва да излезе спиралата за подгряване.Е,от вчера това не става и бих искал да ви попитам дали някои е срещал такъв проблем и изобщо фенове ли сте на "Закодираното запалване".Аз лично съм против. smile175

post-3529-138453067732_thumb.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми звучи на самоделка имобилайзер! Фабрично такова чудо не се предлага.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен да питаш "майстора" няма как да ти помогнем за съжаление. :( Кой знае как го е направил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имобилайзера има входни вериги, както и изходна(и) верига(и).

Трябва да се проверят и трите ключета, както и веригите им.

Предполагам, че при натискане на спирачката стоповете светват. Ако е така, остава да провериш другите две ключета.

Какъв е точно автомобила и с какви екстри е? По принцип ключ на съединителя се слага при наличие на темпомат. Ако има темпомат и той се изключва при натискане на съединителя, значи и неговото ключе е изправно.

Най-заподозрян ми се вижда ключа на скоростния лост :roll: .

Остава да се проверят и трите проводника от ключетата до имобилайзера, както и изходната верига(и) на които той влияе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

По принцип ключ на съединителя се слага при наличие на темпомат.

...

 

Слага се винаги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...

По принцип ключ на съединителя се слага при наличие на темпомат.

...

 

Слага се винаги.

...като стандартна инсталация, а ако има темпомат - тогова се и свързва на всичкото отгоре :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.