Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Стабилизираща щанга на Фаворит


cecipi4a

Recommended Posts

Колеги,в по долен пост прочетох че можело да се сложи такава щанга на Фаворит.Моля някои ако е слагал такава или знае нещо по въпроса да сподели.По неравности много ми тропа и ме дразни,и затова мисля да си сложа стабилизираща щанга.Весели празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стабилизиращата щанга няма да ти помогне да не тропа ... смени задните тампони на носачите и евентуално шарнири ;)

Стабилизиращата щанга трябва да я търсиш от Фелиция 1.6 бензин или 1.9 дизел и да я вземеш със скобите за тампоните към моста ... в носачите има по един голям отвор където се хващат биелетките и мериш къде идват скобите на моста , дупчиш ако не е по - нов Фаворита и случайно чехите не са оставили отвори за тях и си готов .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на The Best Forman за отговора.До колкото разбрах моите носачи си имат отвори за биалетите.Трябва ми значи биалети,щанга и двете скоби от Фелиция 1.6 бензин или 1.9 дизел.Само да уточним,имали значение коя година е Фелицията.Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на The Best Forman за отговора.До колкото разбрах моите носачи си имат отвори за биалетите.Трябва ми значи биалети,щанга и двете скоби от Фелиция 1.6 бензин или 1.9 дизел.Само да уточним,имали значение коя година е Фелицията.Благодаря.

не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.