Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Жилото на газта се скъса!......Приспособено и работи


faraona

Recommended Posts

Баш по празниците аз ударих на арматура! Скъса се жилото на газта а на 25 трябва да пътувам! Утре ще се мъча да го правя. Имам налично жило+броня за газта,ама на мотокар(там се поръчва ролка жило и ролка броня и се прави на място).Мисълта ми е дали няма да стане с него?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Faraone аз на жилар ходих и срещу 20 кинта съм много доволен. А ти що не пишеш едно PM на Favorit. Може да ти прати от Русе по спиди с наложен платеж и утре да го имаш. Стига да работят.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гена за 4-ти път им ползвам услугите на тия жилари в Княжево. Ако ми се наложи пак бих отишъл. А и гаранция дават.

Ама как да помогнем на Фараона сега. Човекът пътува на Коледа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен с някой чалъм с друго не виждам как , ама това баш не ми се е налагало да го пипам ... все пак не е лошо да се разходи из магазините в Пловдив колегата и да потърси ново ... единственото , което ми идва на акъл ако скъсано по краищата да се отпусне бронята от зегерката при карбуратора и да се привърже някак си , ама много спартанско ми се види :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще го мъча. Вече веднъж го правих ама изкара само година. Моето жило е същият размер като скъсаното. Ако успея да навра новото жило в старата броня ще е супер.а пък буренцата на края на жилата лесно се правят :D .Дето се вика утре ще навирам тръба 2'' в муфа 1/2'' :D:D:D:D . Мисля си ако калайдисам края на жилото за да не се разплита и да напалня бронята с масло и да мушкам и да мушкам и да мушкам докато излезне от другата страна. Дали ще излезне само Господ и стари баби знаят... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фараоне а може ли да излезе и като го поставиш на работното му място да не ти се връща педала на газта? А може ли така да го заглавиш новото жило в старата броня, че да търсиш кола за пътуването (това са все изпитани от мен неволи). По-добре виж магазините, а и все пак наистина драсни едно РМ на Favorit. Може и да стане най-бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жило съм приспособявал от велосипед.Накрайника от към педала е същия.От към карба се законтря с лустер клема.(само металната част на клемата) Използва се стария кожух!!! Още го пазя това жило но не знам къде съм го забутал.Ако го намеря ще пусна и снимки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисере, точно по този метод съм го направил обаче и запоих от двете страни металните части на лустерклемите към жилото. Ще пусна тема в сам се справих.направих и няколко снимчици(дано да съм полезен някому...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.