Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

RQ: Схема на ходовата част за Forman


anttonev

Recommended Posts

Здравейте.

Има ли такава схема някъде: тампони, носачи, втулки, гайки... :D Кое къде е и по колко са...

Аз лесно ще я РАЗглобя, но после за да съм по-спокоен при сголбяването да не се окаже че ми липсват разни чаркове + това като отида в магазинЪ да взема всичко накуп, а не да се чудя три втулки ли бяха, две ли, при все че аз още не съм я човъркал там долу по-така и не съм толкова сигурен, кое по колко е.

Благодаря предварително за съдействието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не пробвам с мойте, а с тези дадени в началото на темата. И въпреки това не става. :?

 

Сега пробвах с:

URL: http://store.hamsia.org/docs/

User name: skodaclub

Password: skodaowner

 

И стана без проблеми

 

Пробвай пак

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предния носач имаш 2 тампона - заден - 2 модела в зависимост от годината на производство и преден тип втулка еднакъв за всички , на макферсона имаш един тампон и отделно е лагера , а на задния мост имаш 2 големи , които са на самия мост и още 4 на амортисьорите ... тез на амортисьорите са конусовидни и са да размера - голям долен и малък в купето и в общи линий с това се изчерпват каучуковите изделия по окачването ... обикновенно се износва задния тампон на носача и почва да ти хлопа в краката и големите конусни тампони на задните амортисьори ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.