Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Blaupunkt Bluetooth Interface


Recommended Posts

http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09040477

Смятам да сложа такова чудо на Фелицията , плейъра ми е Blaupunkt Ravenna MP27. Идеята ми е да разговарям свободно по време на шофиране , чрез bluetooth-a на телефона . Други примамливи функции са възпроизвеждане на музика от телефона pak чрез bluetooth и USB изхода който ще имам . Та въпроса ми е някой използвал ли е това устройство и някакви впечатления ако може да чуя ще ми бъде от полза. :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да взимам такова нещо щото всичките ми касетофони са Blaupunkt но после видях размерите му и ненамерих къде да го скрия и се отказах да взимам, та мисълта ми е погледни колко е голямо и дали ще можеш да го събереш някъде

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото разбрах размерите му са нещо от сорта на 10 на 10 см , дори и да е по-голямо пак имам идея къде да го скрия , понеже фелицията ми е от тези с фолксвагенския волан и цялото как да го нарека "табло" под мястото на касетофона и зад всичките тези пластмаси остава доста свободно място , което е затворено от всякъде , та там отзад мисля да го скрия , само трябва да му измисля някакво захващане за да не се разхожда насам натам. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен предаването на звук чрез блутота няма да извади никакво качество не съм пробвал ама така си мисля....

Така е.Скоро включихме телефона на един приятел в CD-то чрез AUX входа и качеството на звука беше повече от отчайващо.Иначе за разговори става. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Главната ми цел са разговорите така че няма да бъда много разочарован ако пусна музика и звука не бъде качествен.Пък и има USB изход , от който се чува идеално примерно през една флаш памет :) Както и да е решил съм като го взема ще пиша отзиви :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен предаването на звук чрез блутота няма да извади никакво качество не съм пробвал ама така си мисля....

Така е.Скоро включихме телефона на един приятел в CD-то чрез AUX входа и качеството на звука беше повече от отчайващо.Иначе за разговори става. ;)

 

Е то това му е предназначението за разговори,а не за музика :) smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bluetooth принципно може да пренася стерео звук със CD качество, стига да го поддържат и двете устройства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bluetooth принципно може да пренася стерео звук със CD качество, стига да го поддържат и двете устройства.

 

Единсвеното лошо в случая е че качеството на звука на плеърите блаупункт е мнооого назад, сравнение с водещите марки и вече не е синоним на качество както е било преди...

smile108b

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм забелязал такова нещо , не съм и такъв педант в сферата на аудиото в атомобила ми , естествено държа на чистия кристален звук , и го получавам . Плейъра ми е Blaupunkt Ravenna както съм писал в началото , отпред във вратите на мястото на оригиналните 13 сантиметрови колони съм сложил Sony xplode пак 13 сантиметрови и се радвам на добър звук.Все пак както се казва "за толкова пари - толкова" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки "разбира" под качество на звука различни неща. В зависимост колко е запознат и колко е слушал. Това че теб те задоволява звука не означава че не съм прав ;) поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм се и опитвал да кажа , че не си прав .Просто написах , че звука за моите критерии е задоволитен. Дано не си се обидил нещо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...
  • 6 месеци по-късно...

В понеделник си закупих и монтирах това устройство. С Блаупункт Дрезден МП34 съм. За разговори е О.К. Възпроизвеждането на музика през блутута е отвратително, но и телефонът ми не е от по-музикално ориентираните, така че може и той кофти да възпроизвежда без слушалките си.

Другото готино е, че това устройство може да се вързва и към фабричните Шкода радиа. Собствениците им печелят USB и блутут. Има писано и в VW форума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.