Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новости, предлагани за Октавия 2 - съвместимост.


stenly

Recommended Posts

Ми аз,ама тя такъв си пожела,НО пък сега вече/след 3 месеца няма/не го харесва.Женска му работа ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това че картите са на Телеатлас все още нищо не означава :)

понякога повече от един разработчик прави карти за даден продукт

зависи каква e системата в Шкода

примерно за IGo, TomTom и SygicDrive ТелеАтлас имат актуална карта на БГ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае колко е цената на BOLERO , ако се поръчва отделно в ЕТ ? Мноо кефи тва радио...
E ти направо ги бъзикни да си доплатиш,вместо да ти го сменят със същото!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае колко е цената на BOLERO , ако се поръчва отделно в ЕТ ? Мноо кефи тва радио...

 

 

По-нагоре съм писал, че когато ходих до ЕТ преди месец, ми обясниха, че към момента не може да се поръча отделно, а само при поръчката на автомобил. Все забравям да взема ценовата листа от жабката ми. Днес ще гледам да го направя и да постна цени. Върти ми се в главата сума от рода на 1500 лева.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да знае колко е цената на BOLERO , ако се поръчва отделно в ЕТ ? Мноо кефи тва радио...

 

 

По-нагоре съм писал, че когато ходих до ЕТ преди месец, ми обясниха, че към момента не може да се поръча отделно, а само при поръчката на автомобил. Все забравям да взема ценовата листа от жабката ми. Днес ще гледам да го направя и да постна цени. Върти ми се в главата сума от рода на 1500 лева.

и мен :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В отдел резервни части на ЕТ все още няма информация за цената на Болеро.

На мен ми хрумна еротичната мисъл за замяна на моето старо радио , което така или иначе ще се заменя . Естествено с доплащане , ама не мина номера !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами - хайде да скачаме тогава:

 

 

http://www.superskoda.com/images/Elektro/rns510-6.jpg

 

http://www.superskoda.com/octavia-ii/el ... a-auto-a-s

 

Пичовете ми обещаха отстъпка за 3 бройки.

smile169 Аз съм едната - търсят се още двама мераклии...

 

 

Извадка от отговора на писмото ми да чехите:

 

if you want discount, we provide it from 3 units. 3 Units are for 2900eur netto.

 

 

 

2900:3=966 евро. - е не са жълти стотинки, ама - проверете в ЕТ колко струва...

 

 

МИСЛЯ, ЧЕ ТОВА СИ Е ДОСТА ДОБРА ЦЕНА!!!

 

 

Ако искате отстъпка – започва от 3 броя на цена 2900 евро нето.

 

 

 

При интерес мога да пусна отговора на цялото ми писмо.

 

А ето го и него (в случай, че имате въпроси за продукта - мисля, че съм изчерпал всички):

 

Здравейте,

Казвам се Борислав Станчев и съм от София, България. Притежавам Шкода Октавия I (1U) и Шкода Октавия II (1Z). Член съм на Шкода клуб – България и съм модератор в интернет форума на клуба. Собственик съм на фирма за монтаж на охранителни системи и автомобилна електроника. Бих искал да ви задам въпрос за един от продуктите,които предлагате и по – специално DVD Player + навигационна система Columbus (кат. № RNS 510).

Продуктът, който предлагате е съвсем нов или е втора употреба( рециклиран). В тази връзка (при условие,че е нов), каква е гаранцията, която предлагате за него? При евентуални възникнали технически проблеми в процес на експлоатацията му, към кого да се обърна за отстраняването им (гаранционно и извънгаранционно)?

Предлагате ли в комплект с уреда декоративната лайсна, която покрива него и панела на климатроника (автомобилът ми е с климатроник, а не с климатик)?

Нуждая ли се при покупката от допълнителни аксесоари към него (GPS антена, CAN-Bus преход и т.н.)?

След инсталацията нуждая ли се от допълнителни настройки и препрограмиране на автомобилната електроника?

Запазват ли се всичките функции от CAN – комуникацията в сравнение с досегашния ми уред (индикация на климатроника, парктроник, управление от мултифункционален волан)?

Мога ли безпроблемно да свържа съществуващите AUX – in вход, оригинална Шкода GSM подготовка за телефон и фабрично монтиран усилвател за 12 тонколони?

Предлагате ли в комплект с уреда диск за навигация с карти за България?

Подсветката на бутоните в оригиналния зелен цвят ли е?

Стартовото лого с емблемата на Шкода ли е?

 

 

Също така бих желал да ви попитам, какви бройки трябва да закупя минимално от вас, за да ползвам евентуална отстъпка, като потенциален дистрибутор?

 

П.С. Werz, Bega4kata - надеждата ми е във вас!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпросите, които си задал са перфектни, дано има изчерпателни отговори. Ако е възможно пусни отговора на писмото, че ми стана много любопитно.

Ще трябва да ги запитаме каква отстъпка ще направят при евентуална покупка на пет броя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да ги запитаме каква отстъпка ще направят при евентуална покупка на пет броя.

 

 

Според мен ще е по-голяма отстъпката ако са 6 броя smile177

 

И аз съм едно голямо " ЗА " !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва да ги запитаме каква отстъпка ще направят при евентуална покупка на пет броя.

 

 

Според мен ще е по-голяма отстъпката ако са 6 броя smile177

 

И аз съм едно голямо " ЗА " !!!

 

Да считам ли, че вече се събрахме трима?

Ето цялата ми кореспонденция с тях:

 

 

Hello, my name is Borislav Stanchev. I am from Sofia Bulgaria. I own Skoda Octavia I (1U) and Octavia II (1Z), I’m a member of Skoda club Bulgaria, and moderator in the internet forum of the club. I’m general manager in a company which main activity is assembling of security systems and car electronics.

I would like to ask you about one of our products which you are offering – DVD player + navigation system Columbus (cat. No RNS 510)

First is the product brand new or its second hand or recycled. In case it’s new what’s his warranty? In case of any technical problem during the exploitation where should I repair it in the time of the warranty and respectively after that?

Do you offer in the set the decorative strip which covers the navigation system and the panel of the automatic air condition (I have an automatic air condition not a regular one)

Do I need to buy additionally accessories like GPS antenna CAN-Bus interface and etc?

After the installation do I need additional adjustments and reprogramming of the car electronics?

Are all the previous functions of the CAN communications (like indications of the air condition, park assistant and the management from the steering wheel) remaining the same?

Can I easily plug the existing AUX – in, the original Skoda GSM module and fabric mounted amplifier for 12 speakers?

Do you offer in the set DVD navigation disk with maps of Bulgaria?

Is the light of the batons the same as the original green lights of Skoda?

Is the start up logo is with the Skoda ensign?

And last questions. What is the minimum quantity which I should order in case to become a dealer in Bulgaria and use a discount?

------------------------------------

 

Това е отговора им:

Hello,

 

sorry for later reply due to holiday here.

 

RNS-510 (Columbus) is of course new.Warranty is 2 years of course.

Yes,we can supply you installing frames (+5eur) for climatronic and also for manual clima. no problem with this one.

No, GPS antenna is including the price. If you have Octavia II, we reprogamme it by ourself, for Superb II, there is no need for reprogramming.

Yes, everything should be same.

About Bulgaria maps, not sure, we never sold this item to your country.

yes, green backlight + skoda start-up logo

if you want discount, we provide it from 3 units. 3 Units are for 2900eur netto.

 

С огромни благодарности на Mishelle (Юли) и неговата половинка за отделеното време за превод и изпращане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давайте - да не пълним тази тема само с мнения за покупка на едно DVD - местим се тук по въпроса с Columbus-a.

viewtopic.php?f=46&t=12459&p=134085#p134085

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега може да погледнеш това:

http://cgi.ebay.co.uk/car-dvd-player-fo ... 240%3A1318

 

 

Една камара колеги си накупихме подобни, дори с повече екстри само че на половин цена. Тази цена излиза като на оригиналния Колумбус с отстъпката която ще получим и не виждам смисъл да се купува това нещо. Даже ако не се лъжа цената е дори по-висока от тази на която ще стъпи Колумбус-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

------------------------------------

 

Това е отговора им:

Hello,

 

sorry for later reply due to holiday here.

 

RNS-510 (Columbus) is of course new.Warranty is 2 years of course.

Yes,we can supply you installing frames (+5eur) for climatronic and also for manual clima. no problem with this one.

No, GPS antenna is including the price. If you have Octavia II, we reprogamme it by ourself, for Superb II, there is no need for reprogramming.

Yes, everything should be same.

About Bulgaria maps, not sure, we never sold this item to your country.

yes, green backlight + skoda start-up logo

if you want discount, we provide it from 3 units. 3 Units are for 2900eur netto.

 

С огромни благодарности на Mishelle (Юли) и неговата половинка за отделеното време за превод и изпращане.

 

Искам да вкарам едно уточнение за всеки случай и да задам един въпрос. На нас ни трябва RNS 510 с номер 1Z0035680A - това е за Октавия, за SuperB II е 3T0035680. Доколкото виждам в сайта се предлага само 3T0035680 за Супърб. Дали ще имаме проблеми???

 

Вижте този линк

 

http://vwnavi.com/forums/showthread.php?p=33572

 

Каква е разликата между Z0035680A - за Октавия и 3T0035680 за SuperB II???

 

 

Ето още информация http://vwnavi.com/forums/showthread.php?t=9170 Найстина ли трябва да се смени панела на климатроника, за да се вижда температурата на дисплея????

 

i283517_09122008266ug1.jpg

 

i283524_IMG2373.jpg

 

 

Дали тази джаджа, за която говори simichoil ще е достатъчна???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях за смяна на масло и си взех ценовата листа на допълнителното оборудване на Октавията.

Та цените на тъй обсъжданата музика е:

Skoda Blues MP3 - 560 лв. - 560 лв. - 560 лв.

Skoda Swing MP3 - 784 лв. - 784 лв. - 815 лв.

Skoda Bolero MP3 с вграден CD-чейнджър (6CD) - не - 1337лв. - 1337 лв.

 

Цените са според оборудване - Класик - Амбиенте - Елеганс.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък миналата седмица , в магазинчето на ЕТ за свободна покупка на Bolero ми обадиха цена от 2000 лв. Така , че тази покупка отпада при мен .... [-X [-X [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявили са такава цена, защото това е цената като резервна част. Цените, които е дал Ради са само при покупка на автомобил.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

А какво ще кажете за този модел и цена

нещо не можах да кача снимките извинявайте ще ви дам link

http://www.alibaba.com/product-gs/22143 ... r_for.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Луда китайска .икия!

Не си прав. [-X

Работи със всички карти и цената е доста прилична към 429 долара за 10броя

има си всичко.

А от къде си мислиш че е правен примерно колумбоса,

нищо че ти го пращат от Европа.

Всеки един от тези производители има представител в Европа.

поне аз така мисля.

и не вярвам че разходите за производство на колумбоса да е 700 евро

и те да ти го продават с не човешка отстъпка от 980 евро беше по спомен пиша

тази цена.

помисли върху това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си прав. [-X

Работи със всички карти и цената е доста прилична към 429 долара за 10броя

има си всичко.

А от къде си мислиш че е правен примерно колумбоса,

нищо че ти го пращат от Европа.

:smt017

само много шарени копчетата ми се виждат....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и не вярвам че разходите за производство на колумбоса да е 700 евро и те да ти го продават с не човешка отстъпка от 980 евро беше по спомен пиша

тази цена. помисли върху това

 

 

Ти изобщо наясно ли си какво представлява КОЛУМБУС, какви са му характеристиките, и изобщо какво има в него ??? А изобщо виждал ли си такова устройство каквото ти показваш наживо ???? Хайде когато видиш две такива и разбереш какви са разликите и характеристиките на двете тогава прави такива коментари.

За сведение - имам ги и двете и говоря от опит..... smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти изобщо наясно ли си какво представлява КОЛУМБУС, какви са му характеристиките, и изобщо какво има в него ??? А изобщо виждал ли си такова устройство каквото ти показваш наживо ???? Хайде когато видиш две такива и разбереш какви са разликите и характеристиките на двете тогава прави такива коментари.

За сведение - имам ги и двете и говоря от опит..... smile175

 

И какво повече има този коломбус дай ми пример

говоря сериозно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И какво повече има този коломбус дай ми пример говоря сериозно

 

1. 4 пъти по детайлен екран...

2. 30 ГБ хард диск (и не ми казвай колко долара струва един нормален хард 300,500 или 1000 ГБ, този е съвсем различен и няма нищо общо с тези които се продават масово - пак се продава и се казва : Солод Стейт)

3. Това си е оригинална част за Супърб или О2 и дори и да е правена в Китай, най вероятно се прави в завод на VW Group или такъв който има договор със VW Group.

4. CAN - съвместимост с колата

5. Доста по качествен звук....

6. Има и много минуси но всеки сам решава дали е склонен да се раздели с някои екстри за сметка на други неща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.