Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

видео камера


bega4kata

Recommended Posts

bega4kata в тази връзка да ти кажа аз пък съм си най-доволен от старата ми камера SONY Hi8. На принципа "За кво ми е ново кат старото си ма слуша" си я ползвам от 94та и до сега работи повече от добре. И кво кат е аналогова? И кво кат е Hi8? Прехвърлям от камерата на видЬОто и пак гледам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иска да е модерна баба с малка камера ;) smile176

 

Еееееее, ми що не я уреди женицата с нещо наистина модерно и малко(кат размер) :mrgreen: :lol::Dhttp://www.electron.bg/product_info.php ... s_id=13975

 

Хубави снимки и клипчета само да прави майка ти с новата камерка, и много хубави спомени да има от пътуванията си.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се да видя един човек, който наистина мисли рационално! На всеки 2 години купувам по една камера, която бива подложена на неистова експлоатация - снимането на тестове с автомобили въобще не може да равнява с нищо друго....Прах, кал, дъжд, сняг, вибрации, удари....Първото JVC GR160 купих през 2003 г. Тогава зарязах VHS-нараменката и реших да мина в дигиталния MiniDV формат. През 2005 г. реших, че и втората камера трябва да е такава - този път купих една от двете доставени у нас/една във Варна и една в София/ GR DF470 със светосила F=1.2, асферични и просветлени лещи. Това е КАМЕРАТА! Скъсах я от работа, а снимането при слабо осветление е супер. Тук е момента да "светна" всеки, който си мисли че снимането при 0 lux става за нещо, че това си е търговски трик! Цветното видео си иска осветление, иначе има силен цветен шум, а твърде често е и просто черно-бяла или зелено-черна мазаница. М.г. пак заради работата се наложи да взема камера с HDD и то за Full HD. Не че някоя телевизия ще ми го приеме в този формат, но да имам време да отработя нещата и като му дойде времето - да давам каквото искат. Ами--пак е JVC - Everio GZ-HD7. Е, F=1.8, но....с повечко лампи става за снимане и нощно време! И въпреки че е с 3CCD понякога картината на GR DF470 по-ми харесва.

Какво ми е мнението за другите марки:

Panasonic - първите 3CCD-машини бяха супер. После се почна едно мазало за да се достигне ниска продажна цена....не ти е работа. Стабилизаторът на картината е перфектен, но ....камерите от тази марка ми харесват с цена над 4000 лв.

Sony - перфектна оптика от Цайс, но....механиката и по-точно стабилизацията на записа в MiniDVформат е кошмарна. Твърде често записаното от такава камера/и от Canon/ не може да се възпроизвежда от видеомагнетофона без да има дигитализиране и...се налага да се плейва от камерата. То понякога и от там има проблем, но много рядко. И тук истинските камери са в "големия" клас, т.е. над 4-5000 лв.

За Samsung по обясними причини/нали имат много общо със Sony/ важи същото.

Това е лично мнение, натрупано от години снимане и монтиране на мои и чужди материали, с което не искам да обидя никого.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в крайна сметка scorost? Лекцията за камерите е много поучителна. Определено ще се обърна към теб като реша да си купя Камера с главно К. Но как да помогнем на bega4kata, който търси камера за не повече от 650 лв. Дай идея в т.нар. "нисък" ценови клас коя HDD камера да бъде.

Поздрави и честита Коледа на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09027161

http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09037996

или

http://www.technomarket.bg/product_deta ... d=09043076

Специално последното има док-станция - нещо което облекчава изключително много свалянето на материала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.