Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Мнение за Супърб?


leshoiad

Recommended Posts

Здравейте колеги,

ами ето ме имене решил да закупи Skoda Superb!

Така, спрял съм се на 2.5 ТДИ 163 к.с автомат, 2004г. вс екстри, няма се впускам в подробности но ше ми стъпи на около 24-25к с докарването и оправянето на документите. Въпросите са ми няколко. Интересува ме първо дали е нормално да платя такива пари за подобен автомобил, прежалил съм ги вече но все пак да попитам. Мое мнение е че си заслужават но вие сте хората карали такива коли така, че.......... После интересува ме поддръжката. Знам че в никакъв случай няма да е поддръжка като на, де да знам, айде да не правя сравнения, но предполагам че ше е цифра и все пак, може ли някой да ме ориентира с някакви цени, примерно носачи, тампони, помпи или нещо от рода, а също и смяната на ремъци и ролки. Ккави са ви общите впечатления от двигателя, пъргав ли е, капризен ли е, общо взето мога ли да си го настъпвам здраво, щото предната ми кола беше рейсърска а и съм свикнал на по-спортно каране. Както и да е мисля да се приспособя към по намазаното каране. Ше ме питате що съм решил да се хвърля на лимузина най-висок клас. Ами мн просто - просто обичам да експериментирам с автомобилите, пък и ми писнаха пилите, искам нещо тежко и намазано вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

viewtopic.php?f=1&t=12072

Ето тук, може да видиш, какво е нужно, за да се смени термоста :) Цени не знам за поддръжка, но правилно си се ориентирал - няма да е "тънко". Колкото до цената на която ще ти стъпи колата - сигурно може и по-малко, но и търговеца има деца... Поразрови се за двигателя - не само тук, ами и в Ауди форума и събери инфо - има всякакви мнения - че е капризен, обаче - преобладават. Комбинирано с теоретично по-висока поддръжка... Лично аз, не бих взел автомобил с този двигател за лична кола. Все пак - ти си решаваш! Успех в начинанието и ако кацнеш на споменатата от теб кола - късмет! И да ти носи само приятни емоцийки ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е до късмет,иначе колата си заслужава! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл във форума колега.

Двигателя явно не е от най евтините за ремонт, въпросът е кога ще се наложи да го ремонтираш. Тук вече е до късмет. Колата ,която си си нарочил е наистина за каране с удоволствие. Като я вкараш в обороти----уау! Мене най ме кефи както си карам със 120 на магистралата и като стъпя на педала как ускорява...... Иначе не е за рейсинг, а по скоро за мазно каране както се изрази. Обаче има достатъчно мощност да се погавриш с доста от " зверовете" (няма да цитирам марки) ... :smt017

А цената зависи от екстрите и състоянието на колата, километри идр . Щом сиги прежалил не мисли а вземай и пускай снимки. Аз преди година като се отвори възможност да взема моята ,дори не се пазарих а направо я сграбчих и не съжалявам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен-тъй като по другите въпроси не съм много запознат-ще отговоря на въпроса за сумата.

Според мен парите са леко множко-може поне 2к,че и 3к да падне............ :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че няма да сбъркаш. Разбира се както колегите отбелязаха по-горе, ако не е поломен предварително :mrgreen: .

 

Накратко моето мнение: Много тежък, много луксозен, изискан автомобил за хора с въображение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Ами за 18 години шофьорски стаж съм имал около 50 коли. Ти как мислиш, че се получава това число? Явно бързо им се радвам
Ми де да знам,може да си автоджамбазин? ;)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.