Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фарове с лупи-fabia


koki

Recommended Posts

Привет,

Понеже не съм доволен от осветяването на фаровете на колата реших да предприема мерки....

И така след дълго ровене по разни форуми и сайтове се спрях на osram-cool blue/H7/

Крушките вече са на колата.....честно казано голяма разлика не намирам?

smile151 [-X

Прилагам и снимки:

post-3141-138453067037_thumb.jpg

post-3141-138453067081_thumb.jpg

Другото което ме учиди както мен, така и продавача от който си купих крушките е ,че имам само една крушка H7 и за дълги и за къси. Предполагам, че лупата е отворена с по-малка бленда на къси и съответно по-голяма на дълги или как функционира този фар?

И още едно питаме към знаещите...

Значи ли горното, че ако си сложа ксенон ще имам и къси и дълги?

Отпада ли гранцията към ЕТ?(ще питам в ЕТ)

Многа станаха питанията :?:

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията ще отпадне (ел. инст.) ако не е монтирана в ЕТ.Ако си купиш комплекта (ксенон) и изискаш от тях д ати го сложат(и малко мрънкаш) мисля,че няма да имаш проблеми после! :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За сега ще се въздържа от монтаж на ксенон. Колата е на няма 2 м. Малко да я покарам да навъртя километри и ще видим. Събота и Неделя в гадното време /вечерта/ имах по-добра видимост с новите крушки(може и да си въобразявам).

Няма ли кой да каже как работят лупите/къси&дълги/ с една крушка H7?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз понеже съм с фабричен ксенон на късите,а дългите са ми на отделна крушка Н7.Дългите съм сложил Филипс Блувижън-не е много блу,или уайт ама свети поне 4-5м повече от оригиналните(заводкси)! \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

твоя фар е двусекционен-което е по-добрия вариянт :!: Ксенона на дълги с лупа-отстъпва на двусекционния фар значително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на дългите съм с Osram Night breaker, които са с много къс живот, но светят много добре. За дълги са идеални

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм чувал добри отзиви за тях-но всички се оплакват,че до 2,3 месеца горят.....

 

А на моята Фабия,която няма място да си сложа не ръката а пръст зад фара си е истинско мъчение да сменя крушка :( :| и ако трябва да ги сменям през 3 месеца си е ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Osram Night breaker точно 3 месеца изкарват и после почти едновременно си заминават.Иначе са най-добрите нажежаеми лампи за момента!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с ксенон на късите KAIXEN 6000 К и съм много доволен от него, а на дългите карам със стандартните, които са ми сложени,ама не съм ги пускал незнам откога!Просто не ми е трябвало!Ама направо къни мрака!Ама приятелю koki, просто ще е подсъдимо ако не си сложиш един качествен ксенон на тия лупинки, без да ти пука за смотаната гаранция, от която ЕТ винаги бягат! "Светлината дава живот!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕТ няма да ти монтират ксенон колкото и да мрънкаш, аз като взех моята ги питах и казаха че не постабят ксенон в бг, трябва оригинално да е дошла колата така. относно гаранцията поръчваш си нови капаци за фаровете и като ходиш да ти сменят маслото махаш ксенона и слагаш другите крушки с капаците и не могат да ти кажат нищо. моите капаци струват 12лв от ЕТ. иначе на мойта на 2рия ден и пробих фаровете да сложа ксенона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.