Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Фелицията е здрава кола


biser.or

Recommended Posts

Най - пресния пример от лятос TRW Lukas ... то е Лукас , ама полски и дисковете се кривят като ламарина , а накладките свирят ли свирят [-X

Сигурно има вече 10 години откакто продаваме/монтираме от тази марка всякакви дискове и накладки за Шкода (и не само) и мнението ми е коренно различно от твоето

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • gedore

    14

  • The Best Forman

    9

  • biser.or

    7

  • Favorit

    5

Най-много писали в темата

...

 

И моето мнение беше друго докато не ми се наложи да сменям дисковете на моита , а и не само на нея и в рамките на по 5 - 6000 км. дисковете почнаха да тресат при спиране ... отделно Фаворита е с нови дискове сменени от предишния собственик и той тресе ... колкото и дискове да сте монтирали и да нямат проблем хората за мен таз продукция си остава 100% брак ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не смених марката и няма проблем вече доста километри , а и цената е значително по - изгодна ... сега поне магазини и части бол ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

90%от всички марки дискове на всички марки коли се изкривяват-САМО БОКЛУЦИ СЕ ПРОДАВАТ :smt019 :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Понеже темата е за мнението за фелиция като цяло ,ето и моето.Наскоро започнах да карам на баща ми Skoda-та.Естествено и тя е била на ремонт ,но все пак това е кола на 12г.Колата е на 426 000км и все още всичко по нея си работи .Мнението ми е - готина колица,достоен автомобил ! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.