Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коледна Сбирка - Варна 28.12.2008г. ресторант КУУЛ


nik84

Гласуване за дата:  

12 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Абе тва Неделя се падало мамка му-няма да мога да избухна както подобава-само лекичко,че понеделник съм на работа! ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Абе момчета някой няма ли да качи някоя снимка - от ресторанта, от диското? Да видят и тия дето ги нямаше какво са изтървали!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

То бива пестеливост, бива, ма тва граничи със скъперничество и попска стиснатост - такъв сбор е било, па само една снимка се дава - що тъй ни мъчите? :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емиии ,имаше много дошли с фотоапарати и снимаха та снимаха,и аз чаках те да пуснат снимки.Да не съм пак аз най активния,че ще ме намразите вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги-ние уж от организяция сме Фърст,ама като дойде време за снимков матрила :) имаме да гоним много столицата :) !

POW-я се клонирай и ела във Варна да има фото и видео материали! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.