Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

варианти за оправяне на нагревателя на задното стъкло?


joeless

Recommended Posts

Откъсната ми е едната клема от стъклото, чудех се има ли начин да се направи така че пак да проработи? Например запояване ще свърши ли работа, предвид нагряването от реотана?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мощен поялник , хубав тинол и спокойна ръка ... нагряваш клемата слагаш тинол и едномоментно шляпваш клемата и махаш венага поялника ... като цялата таз процедура се прави на останалата част от калайдисаната зона на стъклото а това дет т паднало го мацваш с проводимо лепило и накрая подсилваш с Поксипол иле нещо подобно ;)

 

П.П. Не задържай поялника дълго на клемата дорде запояваш , щот ще вдигнеш и останалото на стъклото ;)

Ако все пак те е шубе , че ще оцапаш пейзажа имам едно стъкло с такава отлепена клема може да се тестваш първо на него :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Електропроводимо лепило !

За една кола идва скъпо "Бизон" но е най-доброто, можете да се комбинирате неколко души, които имат скъсани реотани на задния джам с едно лепило да ги оправите всичките. И аз имам за лепене 3-4 нишки но ми е далече за подобна комбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.