Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

ВНИМАВАЙТЕ - Мними майстори изнудват !!!


vasilisa

Recommended Posts

Малко ми е тъпо че в автомобилен форум занимавам хората с това ,но ако успея да помогна на някой ще се радвам.

Та,по накратко-обикалят група мангали които са си всъщност доста здрави цигани и предлагат ремонт на покриви на жилищни кооперации на по -ниски (доста)цени с мотив че имат останали материали,а сезона за такива дейности приключва.Постановката е следната:бпърво минава едно момче което предлага,после пристигат и другите(класика),ако някой се навие било то целия вход или блок ,или само частно лице ,се идва ,започва се работа и тогава идва играта.Като за начало се искат малко пари за дребни неща ,които уж са свършили,но без документ няма как да се купуват.Имат приготвени документи(най вероятно без грам достоверна информация в тях)и ако някой по- възрастен човек е касиер на блока или домоуравител,драска подпис и става чудо.Няма да продължавам,на всички са ни ясни подобни постановки ,но понеже ние за малко да гризнем дървото реших да предупредя.Логично се минава най -вече през квартали с панелно строителство,но никой не е застрахован.Поздрави, момчета и момичета и едно наум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ООО да на един познат в блокчето в Лозенец изгоряха ама точно по същата схема.

Абсолютно стъпка по стъпка ми го разказа и той.

Най на края други го довършваха че тези по едно време изчезнали, след като скубали възрасния касиер колкото могат.

smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комшията(той е англичанин) на село тръгна по този начин да си прави покрива. Някви Мангасарян чак от Ямбол се бяха домъкнали. Викам му "недей бе човек, не ги чаткаш тука как стават нещата", а той - "аз имам подписан договор" smile091 казвам негова си работа. Пръснаха му покрива, свалиха всичкото керемида и седнаха да се пазарят за двойни и тройни цени за да го довършат. Англичанина им обяснява "Не може така нали имаме договор" а бай Мангау обяснява че той не важал вече. Плати си направиха му покрива срещу доста солидна сума и ми вика един ден, че повече нямало да се занимава с цигани. Аз кат му разправях, не слуша smile058 smile058 smile058 Така че колеги пазете се!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички цигани са такива, но все пак:

Циганин и на снимка да го видиш пак да го биеш и пак ще има за какво!? smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.