Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Нов Рапид във Варненския арсенал !!!


Ivaka

Recommended Posts

От днес и Аз съм горд собственик на Шкода Рапид

Мисля, че е излишно да Ви казвам колко съм щастлив.... :smt004 :smt004 :smt004

Ето го и него:

009440088.jpg

009440084.jpg

009440085.jpg

009440328.jpg

009440326.jpg

 

Естествено още от първия ден претърпя леек ъпгрейд , тъй като тези коли са се доказали като много инатести/ със характер/ решихме да и покажем какво я чака smile168

009440327.jpg

009440352.jpg

 

Донорът Ви е добре познат :)

009440087.jpg

 

Като за начало не е зле....

009440355.jpg

009440353.jpg

009440351.jpg

 

Спи красавецо smile156 в новия си дом , вече няма да си уличник :mrgreen: :smt004 :smt004

009440414.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile169 много добре изглежда! да ти е честит и да не е твърде много инатест - само малко, колкот да е интересно smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен :) Изглежда добре, не е с разкрачена задница и има поглавници и на задните седалки като на адаша (Gardemaster) . Много тунинг и безаваринини ти пожелавам и на Сокола го докарай, да ги съберем всички Рапиди за една готина снимка :D

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, това да се чува и вижда :D

 

Честито!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен Ивак!!!

Браво,дойде в добри ръце дзвера smile113

Добре дошъл при варненските рапиди...и по-точно ...при цървените бегачки :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Поредната класика в редиците на Варнеската Шкода Колегия =D> ! Пожелавам много успехи и малко изхабени нерви в процеса на реставрация ;)!

 

П.П. Раздуйте каква участ го чака Сивек, че някои от нас са любопитни :mrgreen:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И веднага на Лучано го поляхте , а ! С пастички и какво..... ? :mrgreen: Честито !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления за новата придобивка Ивак.

Да ти е честита и много да те радва! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито червена нисколетяща стрела, колега, дано ината и, ако го има въобще, да се превръща в радост всеки път, когато успееш да го сбориш и с усмивка да подкараш красивата кола по улиците.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите пожелания!

Колата наистина е в много добро състояние / е има си разбира се и забележки / , за което е виновен по-предния и собственик /който аз лично не познавам/ , за който ми разказаха, че го е правил с голям мерак.

А що се отнася до това, какво ще се случва с Рапида - все още не е съвсем ясно, но ще са все хубави неща \:D/ , но малко по малко...... Засега още се опознаваме :mrgreen: , но като начало в най-скоро време смятам да му обясня, че не ме кефи така да си вири носа на горе :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , както и да си му сложа оригиналните предни седалки / които за моя огромна радост са изключително добре запазени/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Иво,

Да ти е жив и здрав и много да те слуша. Чакам с нетърпение да го видя и на живо!!!

 

ПС: Ама я намекни все пак какво ще се случва със Сивек?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на Сокола го докарай, да ги съберем всички Рапиди за една готина снимка :D

 

Поздрави

 

Е това ще е много яко ако наистина ги съберем всички и подредим за обща снимка ....

Може да ги наредим / доколкото са ми известни/........

жълт-червен-бял-червен-син-червен-сив-червен-кремав :smt032

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Иво,

Да ти е жив и здрав и много да те слуша. Чакам с нетърпение да го видя и на живо!!!

 

ПС: Ама я намекни все пак какво ще се случва със Сивек?

Сивек го видях до супермаркет Макао в района на лятно кино Тракия, послушно паркиран, без хубавите джанти. :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.