Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Помощ за местенето на гаража!


Skoda_Estelle

Recommended Posts

Имам нужда от помощ. Трябва да пренеса много части от сегашния ми гараж в новия, но имам само едно комби. По мои изчисления трябва да направя около 10 курса(Лозенец -> Овча Купел2). Има ли колега с бус или камион да удари едно рамо(ще си платя за услугата). Или поне ако някой знае как вървят цените да се наеме такъв! Най-големия проблем е че трябва да се изнеса до сряда тази седмица, а ключа за новия гараж ще го взема тази вечер :mrgreen: (Много яко).

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За бусове не знам, но мога да помогна с багажника на фаво за няколко курса, срещу едно силно и горещо кафе. Само да е вечер, след работа /към 6-7ч./

тел.0878 878138 да се разберем :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да предложа един багажник ... за съжаление фаворитов , но без седалки си е голям ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако местенето ще е в сряда, мога да помогна с моето комби, само кажи точно къде и кога да бъдем!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер сте! Утре сутринта би трябвало да разполагам с ключа за новия гараж! Тогава мога да ви звънна... когато можете... Пък тамън ще се видим :mrgreen:

Много благодарности предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши тук за кога ще е местенето за да може който е свободен да си направи сметка дали може да помогне,а на който имаш тел може и да му се обадиш.

Тъй като ще имам неотложно ходене до Соф.вода за едни документи не мога да кажа кога ще мога да дойда,затова ако може напиши адрес и телефон за връзка,ще дойда с Формана .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера и аз бях написал,че мога да помогна с моето комби за местенето,ако е след 18ч. За днес важи също. 0899903034 Ники

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами днес когато успея да се освободя от работа- това е надявам се някъде около 4ч. Владо и евентуанлно Евгени(The best forman) ще укажат съдействие за което ще съм им много благодарен. Но поради ангажименти в работата незнам в колко точно ще успея да се освободя.

Джо имам ти телефона - ще ти звънна.

 

П.П Снощи направих 3 курса и все едно не съм пренесал нищо :smt46

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОГРОМНИ БЛАГОДАРНОСТИ НА ВЛАДО(Владо©) И ЕВГЕНИ(Тhe Best Forman) ЗА УКАЗАНАТА ПОМОЩ!!!!

Снощи 3 коли за 2 курса успешно пренесохме целия чаркалак от единия до другия гараж. T.e + моите 3 преди това- общо 9 курса.

Оказа се че частите са ми в повечко и не остана място за колата :evil: ... :?

 

sany0017ku3.jpg

smile119

sany0019qd0.jpg

Франки и бялата дама :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами имах готовност, но се разбрах с тях и реших че 3 коли са достатъчни!

Наистина благодаря за предложената помощ! smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.