Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Връщане на стар акум?


SKODA 105 RS

Recommended Posts

на вторични примерно :) Не знам дали ги взимат в Аптеките още :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те акумулаторите сами си ги знаят пунктовете...

Оставяш го до кофата, и като погледнеш след 5 минути - вече е заминал :mrgreen: .

Моя една циганка го занесе вместо мен, и пари не съм и давал за носенето :mrgreen: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще ходиш до Монтана,мини да ти дам още два акумулатора да избиеш поне горивото. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя стария го дадох в някъв магазин, където продаваха "Искра" и ми дадоха за него (дръжте се) 1 лв smile154 Луда работа, ако ще тръгваш за Монтана, по-добре тръгни с 1 ремарке акумулатори, за да избиеш пътя :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз моя стария го дадох в някъв магазин, където продаваха "Искра" и ми дадоха за него (дръжте се) 1 лв smile154 Луда работа, ако ще тръгваш за Монтана, по-добре тръгни с 1 ремарке акумулатори, за да избиеш пътя :mrgreen:

Съвсем сериозно...лятото 55А искупуваха по 20 кинта

smile115

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкорто разбирам...не става въпрос за пари, които може да се изкарат от стар акумулатор, а за начина на рециклиране...

Може да се попита във всеки магазин за акунулатори къде има най-близо пункт за приемане...

Аз лично като го сменям, стария го оставям в магазина, от който съм купил акумулатора....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

понапълнили сте гледам темата със спам... :evil:

Ето два линка, надявам се да са полезни:

http://www.informatorbg.com/cgi-bin/ind ... fo&ID=2535

http://www.kit93.com/

И двете фирми са в София.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това с единия лев си е истина. Наскоро купувах нов акумулатор от "Кит 93" (втората фирма в поста на Владо) и ги питах дали ще ми дадат някакви пари за стария (който никога повече не може да бъде ползван за акумулатор...)

 

Та отговорът им беше, че могат да ми го вземат, за да не ми пречи, но без пари или на някаква символична цена от лев, примерно.

 

Та сега седи в гаража и служи за подпиране на една врата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правилно - "запази" го в мазето и го изхвърли лятото, че сега ще ти измръзнат ръцете докато го мъкнеш .:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дистрибутор на Монбат в Пазарджик ми купи стария 44 ач за 5-6 лв миналата година, скоро влизах в магазина - тарифата за старите акомулатори си висеше на стената същата. По-големите са повече пари. Просто не сте попаднали на фирма, която ги изкупува, затова дават по левче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иди в Надин Захарна фабрика, намира се след община Илинден в посока от моста към Ворошилов. Ще ти дадат 3-4 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кое не чета достатъчно? разясни

Вече няма как да прочетеш - темата я няма ;)

Имаше важно съобщение, че при смяната на форума ще се загубят последните мнения, написани в интервала между архивирането на стария форум и пускането на новия...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера попитах на един пункт за старо желязо и отговорът беше: 20ст. за килограм. Далавера няма. За 60Аh - 15кг - 3лв

 

Като малък стопих един акумулатор на газов кутлон в стара тенджера и го направих на кръгли кюлчета в кутия от консерва :mrgreen: Получава се чиста суровина, която не знам колко струва, ако изобщо изкупуват олово току-тъй. Ако не друго, поне е весело. Само дето трябва да се бяга от смъртоносните изпарения :roll:

 

ПП- кюлчетата могат та се закрепят под пода на колата за перфектен баланс между предния и задния мост smile113 Ако се ползва за състезателни цели де ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП- кюлчетата могат та се закрепят под пода на колата за перфектен баланс между предния и задния мост smile113 Ако се ползва за състезателни цели де ;)

 

Хората гледат как да си олекотят бегачките, а ти искаш да я товариш с олово. Само ако си в някакви състезания с минимално допустима маса и успееш да паднеш под нея има сми да прилагаш тоя номер.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП- кюлчетата могат та се закрепят под пода на колата за перфектен баланс между предния и задния мост smile113 Ако се ползва за състезателни цели де ;)

 

Хората гледат как да си олекотят бегачките, а ти искаш да я товариш с олово. Само ако си в някакви състезания с минимално допустима маса и успееш да паднеш под нея има сми да прилагаш тоя номер.

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.