Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гаранция по СТРИЙМ MP3 .


димон

Recommended Posts

... Оказа се , че има свободно радио за монтиране...С други думи няма да се чака ново от завода . Хората от ЕТ дори ме помолиха да си запиша най-скоро час за замяната. БРЕЕЕЕ!!!!

Чак неудобно да ти стане ... =D> =D> =D>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Оказа се , че има свободно радио за монтиране...С други думи няма да се чака ново от завода . Хората от ЕТ дори ме помолиха да си запиша най-скоро час за замяната. БРЕЕЕЕ!!!!

Чак неудобно да ти стане ... =D> =D> =D>

Браво за успеха!

То хубаво ама тези разкарваници до София и обратно по тоя случай на собствени разноски ли е...Не, че нещо просто ми е интересно, защото тази разходка от Казанлък до София ни коства окола 60-70лв. Първо за преглед...после за час за смяна...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Оказа се , че има свободно радио за монтиране...С други думи няма да се чака ново от завода . Хората от ЕТ дори ме помолиха да си запиша най-скоро час за замяната. БРЕЕЕЕ!!!!

Чак неудобно да ти стане ... =D> =D> =D>

Браво за успеха!

То хубаво ама тези разкарваници до София и обратно по тоя случай на собствени разноски ли е...Не, че нещо просто ми е интересно, защото тази разходка от Казанлък до София ни коства окола 60-70лв. Първо за преглед...после за час за смяна...

Е предполагам,че при специалистите от СЗ може да го смени!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се смени навсякъде , стига да ти обърнат внимание...Колкото до ходенето до София - на мен пък ми е кеф да ходя насам-натам. Тъкмо ще имам цел на ходенето си ... smile168

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво! Аз нямах време напоследък, но сега като прочетох темата до края вече няма начин ще намеря време и отивам да погледнат и моите бутони.

Поздрави,

Панайот

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво на Еуратек !

Лошото е, че този проблем явно не е само при теб ( лошо е че изобщо го има ). Днес се загледах и в моите бутони и ..какво да видя - напукани са бутона "CD" и бутона за регулиране на Бас, Високи и Среди. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Привет!

Днес ми подмениха радиото по гаранция! Голям кеф , ама до тук... :mrgreen: Радиото се оказа с лек лилав отенък , а четирите заглушки в ъглите ( използват се оригиналните) си останаха черните...От София до Пловдив свиквах с цвета на радиото... :D и таман взех да свиквам и се стъмниии... Дисплея светеше в жабешко жълто , 2 пъти по-слаба светлина от дисплея в километража . Цифрите 2 пъти по-бледи ...сякаш няма контраст ...баси ужаса. Реглажа от врътката действа , но светлината и контраста на радиото са в пъти по-слабиот другите ....и отпреди. Трябва да се напрягаш да фокусираш нещо по дисплея.Голям съм карък !!! ](*,) ](*,) ](*,) По-добре да си бях карал със старото...

Някой да знае нещо по въпроса за изравняване на осветеността на дисплея с другите по таблото ???

Дали има настройка от VAG ?

И една молба към колегите със свалени радиа ( да не споменавам имена :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) - да поогледат дали има нещо за въртене отстрани в някоя малка дупчица.

Ако не - пак ще ходя да сменям ...Ба си късмета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И една молба към колегите със свалени радиа ( да не споменавам имена :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ) - да поогледат дали има нещо за въртене отстрани в някоя малка дупчица.

 

Утре го изкопавам моето и ще погледна за наличието на някакви врътки и други чудесии. Ако няма - мисля, че ще може да измислим нещо.....ако стане наистина номера с Колумбус-а ти давам моя Стрийм (който обаче не е с МР3) и го разглабяй, сменяй лампи, дисплеи и каквото искаш....ти поне знаеш как да си го направиш smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.