Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гаранция по СТРИЙМ MP3 .


димон

Recommended Posts

От известно време забелязвам напуквания по клавишите на СТРИЙМ-а в местата на подсветката. Най-добре се вижда на бутона "напред" и на ''нотния знак'' , който е над бутона MENU. Не че това оказва някакво влияние върху работоспособността на радиото , но е неприятна гледка все пак...за 800лв би се очаквало нещо по-яко... Добре видно е от снимките по-долу... Според вас дали това спада към гаранционните обезателства на Шкода или не ??? В интерес на истината това са често използвани от мен бутони , но все пак аз не съм НОСОРОГ ... :roll:

 

 

009391365.jpg ,

 

 

 

009391371.jpg ,

 

 

 

009391391.jpg .

 

 

 

Интересно ми е дали и при други притежатели на О2 се случват такива неща ...или само при мен ! :D

Дали случая според вас е гаранционен или е следствие на прекомерна и неправилна експлоатация !??!! :)

Поздрави !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не е така а аз съм на близо 2г

По добре гаранционен отдел и ново дай боже от проба глава не боли

успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

копчето с нотката за какво толкова често си го ползвал?

заприличала на стар дроб

трябва да влиза в гаранция,но по леко ги натискай пък ти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съмнявам се да го признаят по гаранция. В гаранционните условия има нещо от сорта на "естествено износване, в следствие на експлоатация"(доколко е "естествено" е друг въпрос), на което е доста вероятно да се позоват :roll:. И все пак пробвай, нищо не пречи ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувство , че местата с надписите , под които светят св.диодите са направени от найлон . Голяма тъпотия е това нещо - на хората им се развалят радиата , забиват...., а на мен ми се пробиват копчетата!!! :mrgreen:

до bega4kata : копчето с нотка съм ползвал за регулиране високи-ниски и мисля , че не е чак толкова често пък...Да съм го натиснал 50-60 пъти откакто е станало радио. :)

 

А както се вижда и от адреса на Чавдар :

http://briskoda.net/octavia-ii/stream-u ... ms/127588/

явно и на други колеги копчетата за заприличали на "стар дроб "...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто нямаш късмет и са ти продали Октавия предназначена за Великобритания! .:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен, това са дефектни копчета :roll: .

Виж какво открих за конструкцията на копчетата в О2

http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic ... 72?

 

Най-вероятно прозрачния слой при теб е много тънък и поддава ;) .

 

Бори се за гаранцията си :!: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

димон до bega4kata : копчето с нотка съм ползвал за регулиране високи-ниски и мисля , че не е чак толкова често пък...Да съм го натиснал 50-60 пъти откакто е станало радио.

да де и аз така мислех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някаква проманя в звука от натискането на описаните клавиши на уредбата има ли? ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A някаква проманя в звука от натискането на описаните клавиши на уредбата има ли? ;)

Те звук по принцип не издават, нито някакво друго усещане...

За съжаление не са предвидили никакъв тактилен ефект :evil: .

При Фабията да не би да е различно положението :?:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам при Вас, но при мен след 1 г. копчето за предното ел. стъкло (шофьорското), започна да му се лющи боята. Вече след втората год. започна да се лющи и на другото предно. След първата година си мислех, че е някакъв дефект само за едното копче, но сега вече...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам при Вас, но при мен след 1 г. копчето за предното ел. стъкло (шофьорското), започна да му се лющи боята. Вече след втората год. започна да се лющи и на другото предно. След първата година си мислех, че е някакъв дефект само за едното копче, но сега вече...
след 2007 този проблем е решен

както и много други

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на моето радио копчетата са по същия начин като цепнати, но са други копчета - тези от лявата страна. Винаги съм ги натискал съвсем внимателно ама явно не е това проблема. Самите копчета са направени некачествено явно.

Някои пробва ли вече да се обади в Еуратек да види дали ще му го признаят като дефект.

Аз след нова година ще се пробвам, че сега не ми се разваля настроението.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обадил съм се вече в ЕТ. Пратил съм снимки , но трябва да се иде на място за да се види...Снимките не са достатъчни. В "районния " ЕТ сервизния инженер е в отпуск , така че съм си записал час в централния ЕТ след по-малко от седмица . Тогава ще имам резултат . Надявам се да нямам проблеми със замяната тъй като не е по моя вина. На всяко дете е ясно , че материала на бутона е прекалено тънък в района на подсветката. :D

 

до panajotveliki : не виждам за какво пък трябва да си разваляш настроението !!! [-X

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Здравейте!

На 24.12 имах час в ЕТ -Надежда по повод моя СТРИЙМ . Тъй като проблема не бил сериен и не можело да се вземе еднозначно решение бяха направени няколко снимки на спуканите бутони . Снимките ще бъдат изпратени в завода производител и се очаква към 15.01 .09 да пристигне отговор , като работещите в ЕТ ме увериха , че според тях ще бъде положителен... :D :smt004 :D . Освен това за кратко време бяха прослушани и някои други шумове от моторния отсек на моето авто ...които бяха сравнени с такивата на колата на шефа ... :mrgreen: , за които получих уверение , че всичко е О.К. =D>

Ами остава ми да почакам до 15-20 .01 .2009 за решението на завода производител , което се надявам да бъде позитивно относно замяна ( дали на клавиши или на ...радио...)

 

Прави приятно впечатление вежливото отношение на сервизния персонал към клиентите ...Бях свидетел на обслужването на още двама клиента и на един тел. разговор ...и не мога да разбера защо някои се оплакват от ЕТ - Надежда...Защото не знаят явно за какво става дума в другите градове.... smile150 ...малиии . Младежите са супер точни и учтиви...ИМХО (мое мнение)

 

до panajotveliki : Иди и си покажи твоето радио още утре !!! Проблема ще стане сериен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: , и вероятността да бъдем ощастливени ще се удвои !!! :smt004 :smt004

 

ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ ПИЧОВЕ И П..ЧКИ !!! smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес се обадиха от ЕТ с ПОЗИТИВЕН отговор. :D Завода ще уважи рекламацията в срок от около месец и нещо . Тъй като това не влияе на вървежа - няма никакъв проблем .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се обадиха от ЕТ с ПОЗИТИВЕН отговор. :D Завода ще уважи рекламацията в срок от около месец и нещо . Тъй като това не влияе на вървежа - няма никакъв проблем .

 

Браво колега, голям успех smile113

чакаме да се похвалиш със снимки на новото радио ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.