Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

шкода - ГАРАНЦИЯ - УДЪЛЖАВАНЕ!


unclejack

Recommended Posts

ам вчера на срещата, Владо спомена, че има вариант да се удължи гаранцията, с още две години?!??

аз като питах в ЕТ, ме отрязаха и казаха че може ама само ако колата е купена след 08-09.2008г. ... а мойта е 01.2008г. ...

доколкото разбрах клегата вчера кара вече две години и са му казали че може да я си я удължи срещу някакво минимално доплащане в ЕТ, точно каквото искам и аз ...

моля да сподели с кой е говорил по точно, и как точно се е усмивхвал, за да се съгласят ;) ...

мерси предварително! ... ше почерпвам... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Темата беше дискутирана вече веднъж тук, от колега, който каза, че са му дали удължена гаранция на колата в рамките на една година, като тя важи за двигател, кормилна уредба, скорости, шаси и други едри детайли. Иначе вчера говори с мен, аз съм Ицо. :mrgreen: При мен гаранцията на гореизброените детайли, в предвид общото състояние на колата и мизерните 19215 км, навъртяни за две години по нашите пътища, се удължава до навършване на петата година от експлоатацията. За цялата работа, когато попитах приемчика, Стефан Хаджиев се казва, човек, който е всеизвестен с културното си и внимателно отношение към клиентите на сервиза Шкода, ми каза, че ще се наложи само да му се усмихна, :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: но иначе, за някои коли, пак по неговите думи, след индивидуална преценка на сервиза за всяка отделна кола, може и да се наложи да се плати някаква сума и гаранцията да важи за различен период, отново индивидуално за всека отделна кола, имайки в предвид състоянието и и пробега и до момента. Почерпката в случая няма какво да я коментирам, тя беше задължителна, да е жив и здрав господин Хаджиев, дано всички в ЕТ един ден са като него точни и любезни, че още има пропуски, но за това в друга тема ще напиша, нека мине ъпдейта на форума. Иначе вчера като цяло останах много доволен от ходенето си до ЕТ за смяна на масло, филтри и спирачна течност на втората годинка на Буба, :mrgreen: както и от отношението към мен, съпругата ми и колата от екипа на сервиза, шорума и магазина за резервни части. Но си мисля - при тебе случая е различен, колата ти е гаранционна така или иначе в момента, изчакай да ти минат двете години и когато ти се падне да отидеш за смяна на масло, тогава питай за възможност за удължена гаранция.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам Стефан Хаджиев за управител на ЕТ-София,тогава на всички от Шкода Клуб ще ни удължат гаранцията! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера бях в ЕТ за смяна на масло и обслужване на 30 000 км и питах за удължаване на гаранцията,ама ядец,не се предлагало smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, ти нямш две години навършени на колата, как искаш да се предлага?

Като ти изтече гаранцията след околко 6 месеца ми се обади, да идем заедно при Хаджиев и да питаме. :mrgreen:

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, ти нямш две години навършени на колата, как искаш да се предлага?

Като ти изтече гаранцията след околко 6 месеца ми се обади, да идем заедно при Хаджиев и да питаме. :mrgreen:

 

Поздрави.

Защо си мислите,че Стефан Хаджиев може да ви удължи гаранцията? Нещо сте се объркали тотално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ники, ти нямш две години навършени на колата, как искаш да се предлага?

Като ти изтече гаранцията след околко 6 месеца ми се обади, да идем заедно при Хаджиев и да питаме. :mrgreen:

 

Поздрави.

Защо си мислите,че Стефан Хаджиев може да ви удължи гаранцията? Нещо сте се объркали тотално...

 

 

И къде съм написал, че точно Стефан Хаджиев ми удължава гаранцията? ;) Той е лицето за контакт, той ми отговаря на въпросите, след като той ми го е казал - приемам го за чиста монета, а вече кой в системата ми е дал удължена гаранция - не ме засяга, стига да е истина.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси Ице,аз точно него питах вчера,но ще имам в предвид. Доколкото си спомням трябда да отида да ми сменят спирачната течност,като навърши 2 години и може да го съчетаем.

PS: Какво ще кажеш за това,което направиха Боби и Васко за Окти?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Красота, най-после имаш това, за което така дълго чакаше и мечтаеше.

 

Поздрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да,определено ! Ти няма ли да подариш нещо на твоята красавица за празниците, пък и рожден ден имаше скоро? smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.На мен ми обясниха че до като ми дойде колата трябва да реша дали да си взема тази удължена гаранция.Тя можела да е още 2 години или 120000 км.За което трябва да платя 1000 и малко лева.Аз ги попитах не мога ли по натам като видя горе долу по колко км изминавам да преценя дали ми е изгодно и тогава да я взема.Е не може.Трябва със взимането на колата да си я платиш пък после карай смело.Аз имам още малко време да реша дали да я взема ама много се двуомя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте.На мен ми обясниха че до като ми дойде колата трябва да реша дали да си взема тази удължена гаранция.Тя можела да е още 2 години или 120000 км.За което трябва да платя 1000 и малко лева.Аз ги попитах не мога ли по натам като видя горе долу по колко км изминавам да преценя дали ми е изгодно и тогава да я взема.Е не може.Трябва със взимането на колата да си я платиш пък после карай смело.Аз имам още малко време да реша дали да я взема ама много се двуомя.

Изборите са три, сам избираш:

1) без удължена гаранция - 0 лв.

2) удължена гаранция с 2 години или 60000 км - около 560 лв.

3) удължена гаранция с 2 години или 120000 км - около 1100 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е именно за това говорих.Аз от къде да знам по колко км. ще минавам на година за да преценя от сега дали искам тази услуга или оферта както е правилно.Имам още малко време да мисля докато ми пристигне колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично с най-голямо нетърпение чакам да свърши гаранцията, та да мога да започна с ъпгрейдите. Не е за пренебрегване гаранцията, но с ЕТ трудно се излиза на глава в гаранционните спорове. Моята кола седя там доста време и сега само като ме видят и се хващат за главата.

Когато си вземеш РС-ката ще я покараш малко и ще започнеш да мислиш кое къде да ъпгрейднеш, да я ремапнеш и тн. В момента, в който го направиш в ЕТ ще ти откажат каквото и да било по гаранция. Причина винаги ще измислят, стига ти да им дадеш дори и малко основание. Така че, помисли си дали ще искаш да си караш РС-ката така както ще я вземеш 4 години или 120000км и тогава плащай за гаранция.

 

ПП: Важни части като съединител, маховик, турбо, спирачки и тн. имат естесвено износване, което след първата година винаги може да бъде оправдание за отказване на гаранционен ремонт, ако решат да те правят на маймуна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Karaibrahim-много си прав.И Аз мисля че от тази гаранция няма много смисъл-4 години да ги храня ЕТ като я обслужват и накрая нещо като стане ще кажат-неправилна експлоатация

то каквото ще се чупи-до 30 000 ще се чупи

аз на 15000 ще отида за масло и това ще е/аз на 7500 си го смених междудругото/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Karaibrahim-много си прав.И Аз мисля че от тази гаранция няма много смисъл-4 години да ги храня ЕТ като я обслужват и накрая нещо като стане ще кажат-неправилна експлоатация

то каквото ще се чупи-до 30 000 ще се чупи

аз на 15000 ще отида за масло и това ще е/аз на 7500 си го смених междудругото/

аз и без това съм бърникал вече навсякъде,в турбото съм ровил,в агр-а,клапаните за управление и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Когато си взeмах колата имаше безплатна гарнция 4 г. (заради пловдивския панаир) , след дълги размисли се договорих с ЕТ да ми приспаднат гаранцията от цената и така. Дано не съжалявам! :smt034

Поздрави. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.