Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Психо тест за категория C


van_persie

Recommended Posts

Здравейте! Скоро мисля да почвам курсове за C категория и доста хора ме плашат с тоя психо тест, та се чудех някой ако знае дали някъде в нета може да се изкопае някакъв примерен, та да видя за какво става дума, толкова ли са му остри зъбите на тоя тест ;) Благодаря предварително !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте! Скоро мисля да почвам курсове за C категория и доста хора ме плашат с тоя психо тест, та се чудех някой ако знае дали някъде в нета може да се изкопае някакъв примерен, та да видя за какво става дума, толкова ли са му остри зъбите на тоя тест ;) Благодаря предварително !

 

Теста не е нищо особено,но без пари под масата нестава.

100% гарантирам. Тея копелета от ДАИ са най-корумпираните и бескруполни свине в целия свят. :evil:

 

Първият път когато се явих от 20 души в групата взе един. Инструкторът ни доста се притесни да не му се разпадне курса и бутна едно рамо.Ние от своя страна по 100лв за изпитващия от ДАИ.Вторият път от 19 явили се 19 взели :mrgreen: Но тези 100лв. бяха през далечната 2003.По добре разпитай на кого да дадеш парите вместо да се занимаваш с тестове ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1997 в София изкарах С съвсем законно без рушвети и други такива. Явих се, теста не е нищо особено, всеки средноинтелигентен човек може да го покрие.

Не всявайте паника!!!

009376958-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теста не е нищо особено,но без пари под масата нестава.

100% гарантирам.

 

къде това ,в кое село е така .ако говориш за софия си в голяма грешка :roll:

аз 3-4 пъти съм го взимал без никакви проблеми.естествено първия път ми беше напрегнато заради това че не знаех какво е.но после няма проблем

важното е човек да е спокоен-има въпроси като ребуси,лабиринти и такива логически задачи.после 1 въпросник където в началото са зададени въпросите по един начин ,а по-натам същия въпрос но с други думи.чети внимателно и гледай да даваш еднакви отговори.

после ако си минал първата част идва частта с машината-пускат ти определени лампички ,звукови сигнали и 2 педала-целта е за опр време да натиснеш най -много от пуснатите от компютъра лампички и сигнали

това е общо взето .успех :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а да за машинката със светлините и звуковите сигнали, човек трябва да е спокоен и да се е наспал. Дива нощ в дискотеката и после 3 мощни кафета не са добра стратегия за деня на психотеста. Просто предния ден си легни рано и спокойствието идва от самосебе си.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Машината е най-големия проблем. Мен преди 4 години ме скъсаха първия път и го взех от втория. Сега един приятел се яви преди 2-3 седмици и го скъсаха пак на машината. Това в Габрово. Втория път го взе, както почти всички без един. Скоростта на сигналите била чувствително по-малка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък този тест ми беше е бати таш..а!

Незнам в момента как се провежда,но при мен беше;

1-лист с квадратчета и на всяко от раличен ъгъл има чертичка.

търси се примерно(квадратче с чертичка от горен десен ъгъл)

Аз наоправо ги ракъртих(за 30 сек май беше)

2-същото но с 2 квадратчета като вече може да има и чертички от средата на стените им-за 1 мин-пак ги изкъртих

3-логически задачи там с картинки и тн-много лесно

 

4-машината-единствения ми проблем бяха високите и ниски звукове-ниския е слаб (бърз) и тъп,а високия по-дълъг и мн писклив-но на загрявката ги чатхан-после имах само 1 забавяне

(понеже на машината има:Грешка и зававяне)

 

Незнам но теста си мина супер лесно-е аз на 31.07.03 го изкарах-после отпаднаха и не съм го подновявал-сега май пак ги върнаха.

 

Но концентриран ли си-мачкаш наред-никой копче не може да каже(на черното-бяло) ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А той с каква давност е, в смисъл след като (ако) го взема, колко време след това е валиден и има ли нужда периодично да се явявам за подновяване?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нужно е само, ако работиш във фирма за превози. За лично ползване или ако си снабдител в някаква фирма с друга дейност не е необходимо. Иначе важи 3 години.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за подновяване на книжка трябва ли да се явяваш на теста?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.