Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Моля за съвет от всички с впечатления от VW Tuareg


redji_74

Recommended Posts

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • redji_74

    16

  • bega4kata

    6

  • stenly

    4

  • werz

    3

Най-много писали в темата

Добър избор, с този двигател ще е самолет :smt004

Без да искам да ти развалям кефа, разход 7,5 по-скоро няма да виждаш често в реални условия, освен при икономично извънградско, но колата я бива определено, щом ти е допаднала, значи е правилният избор :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор, с този двигател ще е самолет :smt004

Без да искам да ти развалям кефа, разход 7,5 по-скоро няма да виждаш често в реални условия, освен при икономично извънградско, но колата я бива определено, щом ти е допаднала, значи е правилният избор :smt017

ХА,ХА-7,5

То и ускорението 6,5 е меко казано нереално,но....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ходих да тествам Туарег,Х 5,и Субару.. но наживо кю 5 ме грабна а след тестовете забравих за останалите.На шкода О2 1.9 тди и дават по книга 4,9 среден разход.На мен ми гореше 5,5 л/100км.Смених и джантите с 16 цолови,сега ми гори 6,00 но сам доволен за такава кола.Невероятно НАЛИ ?ТА ПРИ КЮ 5 ГОВОРИМ ЗА 240 К.СИЛИ,500НМ ВЪРТЯЩ МОМЕНТ И 7 СТЕПЕННА S-TRONIC СКОРОСТНА КУТИЯ,КУАТРО ОКАЧВАНЕ....И 10 ДА МИ ГОРИ САМ ПАК ПО ДОБРЕ ОТ ОСТАНАЛИТЕ 14 л./100км.НАЛИ?ДОБАВИХ И ДОСТА ОБОРУДВАНЕ.ЦЕЛИЯ S-LINE ПАКЕТ,БАНГ И ОЛУФСЕН ОЗВУЧЕНИЕ С 14 ТОНКОЛОНИ-505 W ДОСТА ДРУГИ...БЛАГОДАРЯ НА WERZ ЗА ИДЕЯТА.

post-3377-138453069567_thumb.jpg

post-3377-138453069572_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

redji_74 ,виждали сме Q5,не падаме от дърветата!Виж като го вземеш(дано да е по-скоро) тогава пусни снимки!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление чак юни ще е тук. Много чакане и понякога се чудя дали си струваше но мерак..
Да не те отчайвам,ама приготви се за септември!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bang & Olufsen като при S8 ли е? Ако е така, това е невероятна система със звук за ценители. Добър избор ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Bang & Olufsen същата система.Казаха ,че е с невероятно озвучение,макар още да не сам я чувал наживо.Предполагам да е впечатляваща.14 тонколони,505 w предните се надигали като се включи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах удоволствието много често да слушам тази система в S8, изобщо не обръщай внимание на характеристиките, остави се на слуха си и ще се побъркаш и размажеш от кеф :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само съм се возил, не съм го карал, доста меко вози като за джип, взимам база за сравнение Toyota Hilux, която си в малко като каруца, но сякаш двигателя 2.5 дизел на тойотата беше някак си по-пъргав от 2.5 на Туарега (но това си е мое субективно мнение)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

redji_74 Не искам да повлиявам на вече изградено мнение, но не е ли малко рисковано да се купува модел (Q5) току що излязъл на пазара? Вярно че Ауди не е Шкода но например и собствениците на клуб Volvo, споделят това мислене.

Аз от шофьори с опит знам че току що излезлите модели имат някои неточности, които се изчистват в процеса на по-нататъшното производство и усъвършенстване. Например август 2007г. когато вземах Фабия 1, точно тогава се предлагаше и Фабия 2 на почти същата цена, но от самият автосалон на Шкода ме посъветваха да взема единицата, защото е доказана като качества, и не съжалявам вече 1 година, 5 месеца и 1 ден (31314 километра) съм много доволен, докато тук във форума на места четох малко негативни изказвания за Фабия2.

Audi Q5 ще ходя да го тествам в сряда, защото много се запалих покрай тази тема, но Както вече споменах Туарегът много ми хареса като возия а и е една вече утвърдена кола с доста положителни отзиви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi Q5 ще ходя да го тествам в сряда, защото много се запалих покрай тази тема, но Както вече споменах Туарегът много ми хареса като возия а и е една вече утвърдена кола с доста положителни отзиви.

smile188 Май ще трябва да си редактираш подписа :lol:

(кола колкото една човешка длан, но по-голяма ти не си ми нужна)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си filipkarolev но не мисля че Q5 е нещо напълно ново за ауди концерна.Куатро окачване е доказана система.V 6 двигателя ако поразпиташ пак,скоростната кутия s tronic също е усъвършенствана и като го тестваш ще се убедиш че сам прав.Исках Туарег,тествах го но турбодупката ме накара да се замисля.Гори повече с 3-4 л ,а за мен е важно това.Нямаше да се побере в гаража.като возия не бих казал че вози по добре от Q5.И аз мислех така.НАСТРОЕН БЯХ ЗА ТУАРЕГ И ТЕМАТА Я ПУСНАХ ПАК ЗА ТУАРЕГ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 2 месеци по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.