Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

питане за щипки/закопчалки за стелки


joro_kem

Recommended Posts

колеги, срам не срам, ще питам... купих си гумени стелки за октавията от ЕТ и в комплекта има 4 пластмасови щипки за фиксаж на предните стелки, но идея нямам как се закрепват към пода. имат заострен край с едра резба (приличат на дюбели за гипсокартон). та, ако някой знае как - да помага.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към гумените стелки има упътване :mrgreen: за съжаление ще трябва да пробиеш "килимчето" на пода за да използваш пласмасовите щипки, както е показано на фигурите в упътването. Честно казано аз не го направих и до този момент вече 2 години, стелките не са се разхождали из колата :mrgreen: и на сантиметър.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре не ги закрепвай,няма смисъл.

Аз не съм ги закрепвал и не мърдат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мойта гумено-текстилените си имат и врътки и макар,че пишеше да се пробива аз направо ги завих в мокета и не са мръднали

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Завиваш директно в мокета! Но предните си стоят на мястото и без тия щипки... за разлика от задните за които няма :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ви, момци за отзивчивостта! имах предположение, че се завиват в мокета, но исках да съм сигурен. очевидно няма особен смисъл от тях, така че остават на рафта (а и ще пречат на текстилните стелки, които нямат отвори за фиксиране). пожелавам на всички ви приятни почивни дни!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.