Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

2645 RiP


maxrpm

Recommended Posts

Искам да искажа мъката си по загубата на част от мен, 120 ката на Наско. Качих я на висок бордюр с 60тина км в резултат на което помлях носачите и магаренцето. Обещавам да я преродя в купето на старата Шкода, въпреки студа планирам за 2-3 дни да преместя каквото е нужно и да се прибера, :( дано не пукна от студ ;) wish me luck

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвай се, че не е имало някой на тротоара, върху който си налетял... :|.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май бордюрите са ти слабост :mrgreen: Успех с ремонта :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвай се, че не е имало някой на тротоара, върху който си налетял... :|.

gogata е абсолютно прав !

Сашо , внимавай че не е шега. ако ти трябват две ръце за помощ - да си оправиш колата викай .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Грешката си е моя, не се сетих да дръпна ръчната и да ми поднесе в пресечката, а в паниката набих спирачки. На околовръсното в задръстването осъзнах, че много по безболезнено и бързо ще е да я разглобя. Праговете са и зле, гредите, пода, Цялата е в ръжда а и вчера някой я е ужулил пред блока. Не е колата която вдигаше 150 без да трепери. Ремонта би ми стъпил много само за ламарини и пак няма да е така както я искам. А и другата пак само ядове ще ми дава и тя не е кой знае какво. Смятам да си взема нещо добро, пък защо не и рапид ако изпадне.

Благодаря на tyny за проявеното желание, поласкан съм :)

 

Жоре в момента ме е по яд за колата, хората те бягат бързо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре в момента ме е по яд за колата, хората те бягат бързо.

 

Ама разбира се! Какво е живота на някой невинен, пред куп ламарина и твойте рацерски амбиции ](*,). Айде спирам, че почвам да се дразня...свестен пич си, а говориш глупости. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.