Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

диагностика


biser.or

Recommended Posts

Как мога да разбера дали вътрешните карета са наред? Питам ви защото при потегляне на 1-ва се наблюдават леки вибраций.Преди 30к сменях съединител /феродов и притискателен/ така че не ми се вярва от там да е причината. Тампоните са здрави!!!Единствено се съмнявам в маховика и вътрешните карета :roll:Вие какво мислите за тоэ проблем на белия фаворит?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при ускорение на 2,3,4,5 предавке се получава тресене ,при отнемане или изкл.от скорост моментално изчезва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

при ускорение на 2,3,4,5 предавке се получава тресене ,при отнемане или изкл.от скорост моментално изчезва

:smt017 Да има го това нещо, но след 1-ва е почти незабележимо

( или съм свикнал вече :mrgreen: ) Може ли това нещо да ме остави на път ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.