Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Skoda Octavia'61] - "Kveta" Project


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    32

  • Skoda_Estelle

    14

  • bega4kata

    11

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

Днес окомплектовах всички детайли по интериора, които са били някога лъскави, и ги отнесох за прехромиране.

 

Специални благодарности на Диан Станев за помощта и съветите по телефона, както и на Коко за помощта в разглобяването и асемблирането. Следващата седмица ще са готови и ако всичко е наред ще се похваля, ако ли не... ще ви се оплаквам.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става страшна! Всеки един детайл лъщи smile126

Изглежда ще бъде поредното произведение на изкуството =D>

 

П.П

Покажи ни лайсничката на прага, че ми стана интересно :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес окомплектовахме и задната броня наред с лайсните на задните калници и "перките".

 

Горе-долу така ще изглежда:

post-12-138453096853_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, още веднъж адмирации за великолепния резултат! Ще стане най-красивата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен всичкия хром, много ми харесва и хром-лайсната в долната част на задния калника :!: :)

Да, да! За тази дето писах и аз - тя май е по целия праг и на предния калник има нещо. Кърти просто!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен всичкия хром, много ми харесва и хром-лайсната в долната част на задния калника :!: :)

Да, да! За тази дето писах и аз - тя май е по целия праг и на предния калник има нещо. Кърти просто!

:smt017 да много добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уникална! Преобразява се сякаш не с дни ,а с часове. От грозно пате се превръща в морска сирена. Миро , наистина си надъхан яко и ще ни представиш едно произведение на искуството на следващия събор. ....пък като гледам и по-рано. smile126 smile126 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яви се голям проблем с намирането на уплътнението на триъгълното прозорче на вратите. Формата му е уникално сложна и индивидуална и няма аналог. Свързах се с администратора на spartaky.cz, но човекът ми даде негативен отговор, като ми обясни, че почти всички 440 и Октавии страдат от този проблем и последната продажба на такива запазени уплътнения минала преди около 2 години за сумата от 4000Кс (около 150евро).

 

Този отговор малко ме обезсърчи, и въпреки всичко в понеделник с Коко обиколихме почти всички морги и вторични във Варна - не бяха бусове, не бяха москвичи, не бяха лади, не бяха панди, не бе чудо... и нищо не съвпада!

 

В края на краищата решихме да събираме триъгълното стъкълце с рамката и да го монтираме на колата без уплътнение, като помислим понататък за него.

 

Започнахме монтажа:

Това е монтираното стъкълце към прехромираната му рамчица, между двете има гумено уплътнение:

post-12-138453097787_thumb.jpg

 

Събиране на триъгълното стъкло към полираната рамка и регулиране на пантичката:

post-12-138453097676_thumb.jpg

 

В края на краищата му намерихме цаката с уплътнение, изкарано от Форд. Така изглежда триъгълното джамче - монтирано и уплътнено:

post-12-138453097794_thumb.jpg

post-12-138453097805_thumb.jpg

 

Филмът продължава!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми супер е станало уплътнението :smt017 браво на вас

понякога някои работи създават такива големи проблеми,че ти писва и ти се разваля кефа от цялата работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.