Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Skoda Octavia'61] - "Kveta" Project


Хашек

Recommended Posts

Квета, ама това ти ли си?

Страхотно се е получило! smile126

Поздравления. Сега е десерта- сглобяването й!

 

(забелязва се 120ковия заден капак- май ще избухваш на едро smile004 )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    32

  • Skoda_Estelle

    14

  • bega4kata

    11

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

Май и догодина ще продължи тенденцията ретро октавийки да печелят конкурса за реставратор на годината ;) Евала за ентусиазма, Миро - понеже старата боя беше добра мислех, че само никела ще и оправиш и някои други козметики, но ти си се захванал основно, както си и трябва :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами Митак, боята беше свежа, но подготовката и цялостната линия беше нулева. Освен това цветът не съвпадаше с моя вкус, още повече не исках дублиране - 2 зелени Шкоди в колекцията ми.... Затова реших да я правя синя, и то двуцветна. То синьото на друга, освен на Октавия май не върви...

 

Скоро ще има Low & Slow - първото - подобно на аватара ми, а второто - в истинския смисъл на думата...

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази стилна комбинация от цветове много ми допада. На този автомобил отиват точно такива пастелни тонове.

Предполагам, че и интериорът ще бъдо също толкова приятен за окото.

А когато всички декоративни елементи блеснат със свежия си хром... Приказка!

Такива проекти са нагледно доказателство, че възстановяването на един ретро автомобил оправдава напълно всичките усилия, които го съпътстват!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам думи! Миро си е Миро. Сега вече знаем какво ни очаква на следващия събор, или само предполагаме. Избухването на ретро колите взима невъзвратими размери. Като включим и пловдивските проекти и софийските не ми се мисли за следващия събор.

Едната страна на поляната трябва да е оградена само с въженца и ретро коли.

Избухваш Миро! smile126 smile126 smile126 smile126

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се, че ви допада. Изпитвам трудности с намирането на подходящи уплътнения, главно за предното и задното стъкло, "форточките" и сваляемите стъкла на вратите, задните странични врати и т.н.

 

Засега се справих с гумените уплътнения на капака на мотора, багажника и вратите.... да живее магазин Москвич :lol:

 

Скоро ще има снимки на монтираните уплътнения.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седалките в общи линии са готови. Комбинация на тъмно син плат и светло кремава кожа - все пак трябва да се придържаме към ретро-линията...

post-12-138453089545_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile126 Страхотни са! Заигравката с цветовете е много яка!

А Власта да гледа какво я чака :lol:

Браво!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тези цветове малко ми напомня за полицейска кола - спомням си като дете имаше по ТВ един сериал за майор Земан от чешката милиция. Шкодичките там бяха подобни, но с надписи "VB", нещо такова: http://web.telecom.cz/knoppmodels.cz/au ... 43-181.jpg

 

p.s. Ето и целия сайт - много готини моделчета smile035

http://web.telecom.cz/knoppmodels.cz/au ... index.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междувременно се хванах да правя генерацията :lol:

 

Само погледнете какво се е криело отдолу...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Това долу на снимката е водопроводна тръба четвърт цол, дебелостенна, и тежи почти колкото мен.... Шапка свалям на този българин, който е заварил това вместо колекторна тръба smile126 smile126 smile126 smile107

post-12-138453089586_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.