Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Skoda Octavia'61] - "Kveta" Project


Хашек

Recommended Posts

Отдавна се каня да пусна тази темичка, но все не ми остава време. Най-накрая вече ми дойде музата и я пускам.

 

Повечето от варненската компания знаят за колата, купих я още през лятото тази година, но оттогава, поради работни ангажименти, нямах време за нея. Сега се поразбутаха нещата и затова и темата вече ще се развива.

 

Ами това долу е Октавия`61, която купих:

 

Kveta_front.JPG

 

Kveta_back.JPG

 

Kveta_side.JPG

 

Огромни благодарности на Митаците (Шкода Естел + другия Митак), които с кански усилия ми докараха колата след 12 часов преход.

 

Казва се Квета! :mrgreen:

 

Следват снимки с развитието на проекта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    32

  • Skoda_Estelle

    14

  • bega4kata

    11

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

Вчера получих по пощата това:

 

rings.jpg

 

Ясно личи от радостната ми физиономия, че белите рингове за гумите ще й стоят добре на старата чехкиня! Защото това по гумите на снимките горе е бяла блажна боя, която старият собственик надлежно е нацапал :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тъй като повечето от хром детайлите по екстериора бяха в плачевно състояние, се принудих да поръчам разни неща, някои пристигнаха преди Коледа:

post-12-138453066649_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите също се работят. Тук ще използвам да поблагодаря на anastas за преправянето на иначе толкова грозните тенджери - 15" х 4 -> 15" x 6 !!!

post-12-138453066654_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миро, сподели, ако обичаш, малко информация за ринговете. Имаше и в Автокласиката обява за такива...?!

Варшавата ми в момента е с подозрително нови на вид Видинки. Въпреки, че изглеждат добре, ще бъде неразумно да се кара така. Та може и едни рингове да сложа, когато сменям гумите. Виждал съм кола с рингове и се чудя - дали пасват плътно, не задържат ли боклуци?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ринговете са точно от г-н Атанасов от обявата в сп. Автокласика. Има си чалъми, но пасват чудесно.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

The ULTIMATE RACE CAR :)

 

Само така Миро!Супер е Квета.

 

Жалко,че онази вечер снимките на Роската не излязоха хубаво да се видя как позирам с нея :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина великолепен автомобил! Желая ти и с него да постигнеш перфектен резултат, както с проектите досега.

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

привет и от мен миро октавиата е страхотна и много добре изглежда желая ти успех и да изглежда като моята даже ипо добре кажи ми само как се справи с броните успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кажи ми само как се справи с броните успех
нови от чехия

 

Не са нови, а рециклирани (прехромирани) с доставка. Някои ползвах от моята, други ги поръчах от Чехия.

 

Очаквайте скоро нови снимки smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охх много ми е любопитно да я видя!!! smile113

Нямам търпение.

(явно като изживееш едно 13 часово приключение с такава кола- малко или много я заобичваш) smile106

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Малко "ъп" на темата...

 

Това долу е новата премяна на старата чешка госпожа. Предстои смяна на уплътнения на вратите и стъклата, припасване на капаците и оборудване на купето, нови тапицерии.

post-12-13845308855_thumb.jpg

post-12-138453088581_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.