Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[Skoda Octavia'61] - "Kveta" Project


Хашек

Recommended Posts

  • Отговори 111
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Хашек

    32

  • Skoda_Estelle

    14

  • bega4kata

    11

  • Biohazard

    6

Най-много писали в темата

Хашек захванал си се с чуден проект, шапка ти свалям. smile126 Сигурен съм че лятото Варненци ще точат лиги по светофарите. А за тази тръба изобщо не се учудвай. Има си хора дето така работят че.... Аз например като си взех мойта шкодичка, не ми работеха стъклата, разглобих вратите и оттогава имам нов комплект отверки smile168 Просто си бяха вътре smile001

Успех и чакаме снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Малко ъпдейт на ситуацията:

 

Тъй като не ми хареса боядисването в предния сервиз, повторихме упражнението... но след като сме изкърпили целия под и праговете. Огромни благодарности на СВЕТАТА ТРОИЦА: Бай Ламбози, Бат Веси и Митака! Просто професионалисти! Евалла!

 

Между другото повторното боядисване взаимствах от някои колеги-съграждани, ама засега съм се спрял на 2 боядисвания... до 3 може би няма да стигна :lol::lol::lol:

 

Снимки:

post-12-138453094822_thumb.jpg

post-12-13845309483_thumb.jpg

post-12-138453094834_thumb.jpg

post-12-13845309484_thumb.jpg

post-12-138453094844_thumb.jpg

post-12-13845309485_thumb.jpg

post-12-138453094854_thumb.jpg

post-12-138453094859_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както казва Мечо кУх - колкото повече, толкова повече! :D Стига и финансите да не са проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като двамата с Коко и бай Ламбози я борихме 2 дни дойде ред да я асемблираме и да я монтираме на колата.

 

Това е Квета погледната отпред:

post-12-138453095775_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ja som speachless, to je peknie, нещо такова биха казали мойте познати чехи :) (за правописа няма да говорим ;) )

 

С други думи - СТАРОТНОООО smile159 smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.