Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Паркингови заграждения.


The Best Forman

Recommended Posts

ВъзмУтен и огорчЕн съм от слободията , която си позволяват голяма част от собствениците на апартаменти в центъра и около центъра , които чули не дочули слагат на общо основание бариери и всякакви прегради та да нямат достъп до околоблоковите паркинги шофьори дошли по един или друг повод да си свършат някаква работа и сега казуса е следния ... мога ли следващия път на някой наперен такъв новодомец да му покажа комбинация от три пръста и да си паркирам като бял човек , а ако ми пусне бариера или някоя друга подобна простотия просто да я закача за теглича и да си отпътувам с нея :?:

И още нещо в нотариалните актове доколкото знам пише собственост на определен брой квадратни метри застроена площ , а паркингите са все още общинска територия ... та с къв акъл слагат тез мискини железа и що тез общини дремят та не ги махат ... ма те зер се оправиха с бетонните ковчези , та да тръгнат да се разправят е с тез глупости :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

виж сега малко бъркаш тук-ще ти кажа защото имам опит точно за това дето питаш-при ново строителство изграждането на паркинги е задължително вече ,тоест напр,купувам си апартамент в даден блок с такъв паркинг,но не съм платил за паркомясто,и нямам право да паркирам там .нищо че съм собственик.това когато паркинга е собственост на бллока и хората платили си за такъв.

но съм също и свидетел че зад "старо "строителство пак в центъра хора от блока окупират даден общински терен и го правят на паркинг.

 

тук може би трябва да се сезира общината,но ти откъде ще знаеш на даден паркинг земята общинска ли е ,собствена ли е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.