Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Great Wall ще произвежда автомобили в България.


gogata

Recommended Posts

При тоя наситен (лично усещане за претрупан) интериор - дано да са предвидили достатъчно рапидки, че иначе след 5 години по БГ улиците вътре ще е егати синтезатора на дразнещи звуци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 348
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Цецо75

    43

  • johnnie213

    27

  • C2H5OH

    23

  • gogata

    17

Най-много писали в темата

колко старателно му е сложена емблемата отзад smile021

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен не изглеждат зле на снимки арсенала им от модели на китайците, ще видим на живо как ще се представят догодина, като започнат по-масово да се движат по нашите пътища

аз също съм ЗА родното производство дори било то и на индийската ТАТА, важното е да произвеждаме и да се продават, пък то може и с течение на времето нещата да се изпипват повече и качеството да е на ниво

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колко старателно му е сложена емблемата отзад smile021

Като има олигофрени дето минават и ръчкат и твоята дето е сложена хубаво ще падне. На пловдивски панаир миналата година имаше БМВ М3 с много хубави черни кожени седалки с червен шев - някой беше порнал предната пасажерска с макетен нож или бръснарско ножче- не вярвам да не са от хубава кожа :) Много от автосалоните се посещават от злобари си казват ' ай ше я таковам в китайската бангия" или за бмв-то " е...ал съм я в мутренснката кола"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми разгледайте я какво представлява на волана и после коментирайте...

Аз не виждам никакви проблеми с емблемата отзад smile049 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седанчето изглежда доста приятно. А Мишо е много прав за Бентлито. Но според мен ще се докажат, като започнат да се движат боядисани в жълто и с табелки по таваните :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Five days into the 2012 Dakar Rally

Pos Driver Car Time/Gap

1. Stephane Peterhansel Mini 11h58m03s

2. Krzysztof Holowczyc Mini + 4m18s

3. Nani Roma Mini + 10m39s

4. Robby Gordon Hummer + 13m32s

5. Giniel de Villiers Toyota + 21m01s

6. Leonid Novitskiy Mini + 30m51s

7. Carlos Sousa Great Wall + 40m55s

8. Nasser Al-Attiyah Hummer + 50m47s

9. Erik van Loon Mitsubishi + 53m33s

10. Lucio Alvarez Toyota + 59m10s

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че този има нещо общо със серийния модел? :-k

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Анастаско , това имаше сериозни проблеми с горивната смес на 1000 м. надморско равнище , ай да видим днеска какво са направили на 4000 , отделно това е само ден пети , а китаеца с другата тула е само 47 -ми :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе то е за мен си е чуто че е цяла цели 5 дни , нещо втория мап се е бъгнал то 1000 метра си е нищо за височина

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Някои колеги май наистина ще излязат прави, че тук нещата си се правят по нашенски. Ето нагледен снимков материал как точно се монтира газова уредба на Great Wall Hover H5. Наслаждавайте се...

 

P.S.- Сещате се, че клиента не си е монтирал сам уредбата, а това е т.нар оригинално монтирана газова уредба, за да не ви отпадне гаранцията!!!

post-1730-138453366915_thumb.jpg

post-1730-138453366983_thumb.jpg

post-1730-138453366987_thumb.jpg

post-1730-138453366991_thumb.jpg

post-1730-138453366996_thumb.jpg

](*,) :smt0344 mad0233.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това наистина е доста грозен монтаж, но пък не означава непременно, че самите коли ще се сглобяват по този тертип. Винаги допълнително монтираната АГУ изглежда грозно - или ще стърчи навън или ще ти пречи из багажника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile091 това на първия офроуд е изпаднало ... и трябва да има с червено написано не качвай на бордюр на заден ход smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такъв ако видя да паркира някъде направо зарязвам колата и бягам в безопасна посока smile117

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

такъв ако видя да паркира някъде направо зарязвам колата и бягам в безопасна посока smile117

 

smile048 И аз тъй!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде стига де! Бутилката е далеч по-високо от диференциала. Да не говорим, че масово се монтират газови на Ниви точно по този тертип. Само дето първо се мести ауспуха smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И това, че така се монтират на нивите, прави ли монтажа безопасен? Ако скочи малко по-рязко от бордюр, какво ще стане? Да не говорим как стърчат кабелите... сега, докато е чисто, всичко изглежда добре, ама като се набъка с кал?

 

П.П. Не знаех, че тоя ковчег е с цял мост... За офроуд ли са го мислили? smile048

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Пепи , слага се по тънка бутилка и се изолират жиците , защото на механичните клапани за затваряне му няма нищо , ама с тая сол и луга ша си сменяш намотки на електрическия клапан всяка пролет ако преди туй са не е запалил , ама поне са много икономични тия машини и за тава бойлери по 100 кила инак не мое излезеш из София сигурно с една бутилка , а хидроизолацията на сондата признавам никой не го практикува , а е толко елементарно и евтино - кутийка за фризер за 2 лв. от Практикер ... Made in Bulgaristan smile049

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази газова бутилка въобще не и е там мястото. Ако се монтира на това място трябва да е с друга форма - примерно по-тънка , но с по-голяма площ, както са резервоарите на колите. Ако трябва да се слага тази - задължително в багажника . Ужаст!!! smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.