Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Не стъпвайте в "Автоморга ДАРО" ЕООД - пълни ИЗМАМНИЦИ


joro_limona

Recommended Posts

В "Автоморга ДАРО" ЕООД в София, ул. "Стар лозенски път" 36 , с един приятел попаднахме на примамливити им оферти в интернит, поръчахме каквото ни трябваше и след като ни го изпратиха с куриер просто бяхме стъписани : 1. Първо липсваха сумати части 2. Беше в СУПЕР ОКАЯНО състояние . След като звъннахме, защото явно се подиграват с хората ни разкараха от ПЛОВДИВ до СОФИЯ , за да ни кажат, че частта е супер и шефа /който се крие и никой не го е виждал/ НЕ ВРЪЩА ПАРИ!!! Когато отидохме имаше още 2ма които си искаха парите! Моя съвет е НЕ ХОДЕТЕ ТАМ ще ви ИЗЛЪЖАТ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 години по-късно...

Преди по-малко от седмица си имах "вземане-даване" с въпросните хора. Търсих скроостна кутия за ОК1, изкараха ми някаква надписана с маркер като моя модел, за 350 лв., обаче ... щракнах я и пратих на майстора ми. Няма и минута и той ми звъни: може и да стане кутията, ама самата тя е от Голф 3 и цената е не повече от 150 лв. Кеф, а? Оставих ги да си я продават и си намерих по-нова и евтина от друго място :) Шмекерлъци навсякъде!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Нищо не сте видяли :lol:  Отивам аз един ден до тях, след като сме говорили по телефона, че имат раздатъчна кутия за  Rav 4. Вадят я, да я сравниме от двора, а тя без един от капаците си е лежала в тинята. Гледам аз, и не вярвам на очите си, как може да се съхраняват, а след това и продават тези части.
Завъртам  пиньона и отвътре се чува много приятен звук( сигурно от пясъка в кутията), а работникавади един спрей WD-40 и казва: ''Ей сега ще я оправя'' :lol:  Казах му да си я прибира и да не ме занимава с глупости, а той ми отговори как мога да я взема и да я пробвам, ако виела-щял да ми върне парите.
От доста хора след това научих, че върнати пари от тази морга няма! 

Та и мой съвет е - не стъпвайте там :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.