Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Въпрос - колони за Astra


Recommended Posts

На опелските дупки пасват само опелски колони , щот са 5" , а стандартните колони са 4" , 6" 8 и нагоре инча и за това в оназ тема ти казах , че са ти необходими едни гривни , които се поставят между говорителя и вратата и става всичко 6 ;)

Тез гривни ги има в Авител срещу хотел Славия , там има и всевъзможни Hertz -ове от които специално аз съм супер доволен ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е днеска слушах и по хубави от Хплод нямаше

 

Нищо не си чувал, или нищо е нямало там където си слушал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Favorit Хертз ли да взема? :)

 

 

кое да бъде?

 

http://www.aval-bg.com/catalog/display. ... tyle_id=41

 

Вземи си хертз. За парите си ако не е най-доброто със сигурност е от най-добрите решения. Въпроса е до колко пари ще даваш и какво точно искаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е отпред ако дупката ми е 5 колко да взема? 4 ли?

 

Дупката във вратата е голяма , но колоната върви барабар с пластмасовата подложка и няма как да я демонтираш и за това вземаш 6" и допълнителна гривна за Опел ... както ти казах в Авител има и колони Херц и гривни и усилватели и всичко , което може да потрябва на един маняк на тема музика ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

и аз съм с Астра но от старите ](*,) до колкото си спомням дупките за предните колони са същите

ако е така бих ти препоръчал Сони и то този модел http://www.electron.bg/product_info.php ... cts_id=730 тези са по-плитки и вървят с подложките за монтаж

има малак проблем с дълбочината на говорителя и са малко колоните които непречат на стъклото да слиза до долу (тези стават)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.