Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Време за застраховки


yohi

Recommended Posts

към почти всички Застрахователни компании. При интерес на ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също правя застраховки към доста компании. Цените започват от 118лв. за Гражданска отговорност. Има отстъпки ако си направите гражданска и автокаско, но това може да се доуточнява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не може да се публикуват твърди цени! това не е магазин и да има цени на всякъде...ако някъде видите такива цени, то в тях няма никакви отстъпки

цената на една застраховка зависи от много неща, вид и марка на автомобила, кубатура на двигателя...до колко ти е познат човека който ти прави застраховката :):):)

и не на последно място в коя компания ще бъде, не винаги най-евтината застраховка е и най-добрата и обратното. много е важно какви условия ти предлага самата компания, като например безплатна пътна помощ (до къде, до първия авто сервиз или е до определени км.), зелена карта (имали я, нямали я)...и ей такива дребни неща, който не дай си боже ти потрябват, е хубаво да си ги имаш...за това питайте и се интересувайте :)

неща от сорта "дай цени" е само ако нищо не те интересува и ти трябва най-евтината застраховка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направих на Джетата - 140.4 лв. с включена отстъпка 10%.

Който го интересува къде - на ЛС :D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направих застраховката на 105-цата в ЛЕВ-инс за 128 лева, като получавам и 15 лева отстъпка от цената на годишният технически преглед.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера направих застраховката на 105-цата в ЛЕВ-инс за 128 лева, като получавам и 15 лева отстъпка от цената на годишният технически преглед.

В ДЗИ щеше да я направиш за 125.80 със същата отстъпка!А при мен...колкото реша надолу smile065

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

У наше село изборът не е много голям smile178 -все пак ти благодаря за инфото, пък и много колеги тепърва ще я правят :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вчера застраховах полото за 114 лв. и стотинки в ... ДСК. цената е валидна за леки автомобили до 1800 куб.см. и включва и зелена карта ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази цена явно важи за Пловдив. За София ДЗИ дава доста по-високи цени. Още в края на ноември ми изтекоха ГО и на 2-те коли, които карам активно и отидох в най-близкия ми брокерски пункт в квартала - на АВА груп. Исках в ДСК да ми направят, но те току що бяха вдигнали цените над 130 лв. за до 1300 кубиковия клас, та брокерката ми препоръча немската компания HDI - там офертите бяха с 15-20 лв. по-ниски за територията на БГ /без международна/. Ето сравнителната таблица /с червено са отбелязани най-ниските цени/ не знам обаче доколко е актуална:

http://www.avagroup.bg/Grajdanska%20Otgovornost.aspx

Ето за сравнение подобна информация и от SDI брокер - първо трябва да въведете кубатурата и регистрацията на колата, за да излязат цените в различните компании:

http://www.sdi.bg/onlineInsurance/showQuestionnaire.do

Надявам се да съм бил полезен...

Edit: прощявайте, чак сега видях, че maxrpm вече е пуснал 2-рия линк :oops:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.