Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Вече без премаркиране на лизинговите автомобили?!


tihoslav

Recommended Posts

Здравейте, днес като ходих да платя гражданската отговорност на лизнговата си кола в еуратек в надежда след като ми даде застрахователната полица служителката на еуратек ми каза че автомобилът вече няма да се премаркира.интересно защо така, все пак не е лошо, спестявам си разкарване до алианз където се прави пасивната маркировка, освен ако не съм разбрал грешно, но надали :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми значи явно си е така , да:) esto ще качиш ли снимки на тази фабиа елегганс 176 кс че като го видях тва и се заинтригувах :)))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми значи явно си е така , да:) esto ще качиш ли снимки на тази фабиа елегганс 176 кс че като го видях тва и се заинтригувах :)))

Не е Фабия , а ОСТ - 2

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък Шкодите идват с фабрична маркировка, моята е с такава (не знам точно от кой момент е станало за всеки модел).

Мисля, че след първоначалното пасивно маркиране, следващите години се плаща само абонамент за поддръжка на базата данни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това също е интересна информация, досега не бях чувал за фабрична пасивна маркировка:)явно вече я има в моделите от новото поколение:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че те сега не ги ли пращат маркировките-ти да си ги залепиш като ти пращат новото каско! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

единственият стикер който са ми давали е този за гражданската като си я платих и отидох да взема полицата, относно каското и него съм го платил но стикери за залепяне не са ми давани:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До края на следващата седмица ще ходя за подновяване на застраховка. Ще питам изрично как стои въпроса с маркирането и ще пусна тук какво са казали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих В ЕТ да си вземам разни документи (застраховките де....)

Попитах изрично дали трябва да се ходи за нова маркировка. Казаха ми категорично "Не". Алианц вече не го изисквали, така че нямало проблем.

Сега, като пиша тези редове се сещам, че те правят застраховки и при други застрахователи....за които като бях там не се сетих да попитам. Съжалявам.

С пожелание за успешни занимания!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Извинявам се че вадя темета отново, но ще споделя и моя опит.

 

Днес си поднових каското. Колата започва 4та година съвсем скоро.

Застраховката е в Алянц. Попитах: Трябва ли да премаркирам?

Отговор: Не, вече не се премаркират коите.

От тук ми изниква едно чудене - Как крадците ще разберат че колата ми е застрахована преди да я откраднат?

 

Скоро застраховахме служебната кола в Уника но там си се маркираше и има стикер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се че вадя темета отново, но ще споделя и моя опит.

 

Днес си поднових каското. Колата започва 4та година съвсем скоро.

Застраховката е в Алянц. Попитах: Трябва ли да премаркирам?

Отговор: Не, вече не се премаркират коите.

От тук ми изниква едно чудене - Как крадците ще разберат че колата ми е застрахована преди да я откраднат?

 

Скоро застраховахме служебната кола в Уника но там си се маркираше и има стикер

Уф ти от небето ли падаш?Нали застрахователите определят кои коли са за крадене!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде сега.

Ти пък не си ли чувал за не набелязани откраднати коли.

Еи така вървят си двама крадци виждат че дадена кола няма маркировка (следожателно не е застрахована и няма да имат проблеми - така беше до сега) и що да не я вземат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.