Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Ха,честита ми нова Фабия 2!!


Recommended Posts

Честито....

С толкова екстри ... да не ни погледнеш нази...нискостеблените отвиоко.....

:D:D:D

Да си я разработиш внимателно, да си я караш с удоволствие, произшествия да нямаш и все на хубави места да ходиш!!!!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

smile159 Благодаря за постовете на всички!!Форума е чудесен!!

Честита нова година на всички-много здраве,щастие и късмет!!!

А относно колата-направих и 2000 км. и доста съм доволен!!

Чаках по малко от 30 дни за нея.

Разработвам я бавно и полека.Имам само една забележка-скърцане от към жабката!!!

Бях чел някъде по форума за това,но пак да питам-има ли смисъл да я карам в евротек или с времето ще улегне!!

..... ](*,) а и на паркинга на Арена запад "НЕКОЙ,Некоя" smile150 "специалист,ка" ми подпря задната броня и я спука-да се надяваме като лизингова кола и каско 1500лв. ,че ще ми я сменят с нова,а не да я лепят!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Аз също се бях запътил към капучиното но в последствие се отказах и избрах сатенения :) покажи малко снимчици smile147

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито, с тези екстри е доста добра. Безаварийно пътуване и далече от "специалист,ки" :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито! Аз също се бях запътил към капучиното но в последствие се отказах и избрах сатенения :) покажи малко снимчици smile147

 

:D Благодаря много!!Капучиното се оказа много добър цвят!!Доста е особен,по скоро бие на сив металик,но при определена светлина има и кафяв оттенък!!Снимки ще пусна,но при този сняг........ще изчакам да поизсъхне че да е по чиста!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жив и здрав да си колега. Много добър избор си направил!

Не мога да повярвам, че вече са ти я ударили :?

smile159 Жив и здрав и ти!!!.....ох остависе на този огромен паркинг почти празен,трябва да си непоправим некадърник и смотаняк или пиян като кирка,че да се удариш в спряла кола :smt019

Много се радвам на това,че в България има толкова отзивчиви и лобезни хора!!Благодаря на всички ви !!!!!!!

Надявам се да се появя на някои сбирки на клуба!!По нататък ще покажа и снимки,само да се постопли времето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

айде да не отварям нова тема ще използвам тази :) честита ми нова фабия и на мене :smt004 smile113post-2632-138453071627_thumb.jpg.jpg]post-2632-138453071644_thumb.jpg.jpg]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.