Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

гласуване за NEW SUPERB


ba't canju

Recommended Posts

Айде,повторих гласа си за "грозния",тоя път от компютъра в офиса. .:.

 

П.С. Само не разбрах,наистина ли зависи от нас определянето на победителя? smile166

 

Не,не зависи от нас.победителя зависи от 30-тина журналисти дето ги водят по света на тест драйв,ядене и пиене.)))))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за ситроен Ц-5 Без да ми се сърдите ама....

Бисере, защо гласува за Цитрона smile118

Като гледам, не си доволен от тези лимони http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=128189#128189 smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за ситроен Ц-5 Без да ми се сърдите ама....

Бисере, защо гласува за Цитрона smile118

Като гледам, не си доволен от тези лимони http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=128189#128189 smile166

 

Ц-5 няма нищо общо с Ц-15.Да ти кажа честно визията и интериора на Ц-5 много по ми харесва от този на новата шкода.Освен това е хидрактивен ,което допринася в пъти за по добрата возия и устойчивост :lol: По начало хидроактивните ситроени са ми слабост.Любимец ми е XM Една несбъдната мечта. :oops:

Доста скъпа кола за подръжка,която за жалост не мога да си позволя да стопанисвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за ситроен Ц-5 Без да ми се сърдите ама....

Бисере, защо гласува за Цитрона smile118

Като гледам, не си доволен от тези лимони http://skodaclub-bg.org/forum/viewtopic.php?p=128189#128189 smile166

 

Ц-5 няма нищо общо с Ц-15.Да ти кажа честно визията и интериора на Ц-5 много по ми харесва от този на новата шкода.Освен това е хидрактивен ,което допринася в пъти за по добрата возия и устойчивост :lol: По начало хидроактивните ситроени са ми слабост.Любимец ми е XM Една несбъдната мечта. :oops:

Доста скъпа кола за подръжка,която за жалост не мога да си позволя да стопанисвам.

КАТО СЕ СКЪСА ГУМЕНИЯ ТАМПОН И СФЕРАТА С ЦИЛИНДЪРА ТИ ПРОБИВАТ КАПАКА-ТАКАВА ПРОСТОТИЯ МОЖЕ САМО ПРИ СУТИЕНИТЕ ДА ВИДИШ-да не говорим че може да се пребиеш,ако стане в движение

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........

КАТО СЕ СКЪСА ГУМЕНИЯ ТАМПОН И СФЕРАТА С ЦИЛИНДЪРА ТИ ПРОБИВАТ КАПАКА-ТАКАВА ПРОСТОТИЯ МОЖЕ САМО ПРИ СУТИЕНИТЕ ДА ВИДИШ-да не говорим че може да се пребиеш,ако стане в движение

Ако тези тампони на сферите се сменят веднъж на 7 години тоя проблем който описваш няма да е налице. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

..........

КАТО СЕ СКЪСА ГУМЕНИЯ ТАМПОН И СФЕРАТА С ЦИЛИНДЪРА ТИ ПРОБИВАТ КАПАКА-ТАКАВА ПРОСТОТИЯ МОЖЕ САМО ПРИ СУТИЕНИТЕ ДА ВИДИШ-да не говорим че може да се пребиеш,ако стане в движение

Ако тези тампони на сферите се сменят веднъж на 7 години тоя проблем който описваш няма да е налице. ;)

естествено-но на 5г. по добре за нашите условия

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda Superb II е избран от Прес Авто Клуб България за "Автомобил на годината" smile016

 

http://www.speed-press.com/?pageId=10266

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Skoda Superb II е избран от Прес Авто Клуб България за "Автомобил на годината" smile016

 

 

smile152 smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава си е колицата, какво и е лошото, просто още обществото не е свикнало с по-агресивните и дизайнерски решения. А аз като привърженик на по-малките двигатели, много се кефя на варианта с 1.4, идеалната комбинация за фирмена кола, голяма , просторна, и икономична.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава си е колицата, какво и е лошото, просто още обществото не е свикнало с по-агресивните и дизайнерски решения. А аз като привърженик на по-малките двигатели, много се кефя на варианта с 1.4, идеалната комбинация за фирмена кола, голяма , просторна, и икономична.

1,9 е по икономична -доста

най икономичната лимузина в света

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде честито smile159 smile142

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.