Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

гласуване за NEW SUPERB


ba't canju

Recommended Posts

Един глас "ЗА"!.....то при тая конкуренция........?

smile175

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен един глас за любимата марка и мечтания модел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

К`во не й харесвате на Дачия Сандеро не знам само? Ценителите гласуват за нея \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами хубава си е дачията..така поне баба ми каза като и я показах..ама бях забравил че от 5 години не вижда с едното си око , а от 3 години вече и с другото.)))))))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами хубава си е дачията..така поне баба ми каза като и я показах..ама бях забравил че от 5 години не вижда с едното си око , а от 3 години вече и с другото.)))))))

 

smile091

Всъщност се бъзиках в общи линии за румънската прелест - като за парите си колицата си става и не е никак лоша дори.

Много ми е интересно какво ще се случи на този конкурс, защото настроенията са почти 50 на 50 между Супърб и Фиеста, а при 4х4 за момента май има трима претенденти с огромни шансове :) Ще споделя какво е станало веднага щом се върна от награждаването на 11 вечерта или даже ще инструктирам братовчеда да пусне тема ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо Инсигния не присъства в анкетата... Съдейки по броя гласове за отделните позиции май не само аз си задавам този въпрос.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо Инсигния не присъства в анкетата... Съдейки по броя гласове за отделните позиции май не само аз си задавам този въпрос.

 

Защото Insignia започва да се продава в България чак от следващата година, вероятно февруари или март, и поради тази причина не отговаря на критериите за участие в конкурса "Автомобил на годината на България" ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо Инсигния не присъства в анкетата... Съдейки по броя гласове за отделните позиции май не само аз си задавам този въпрос.

 

:smt017

 

Точно така. За това гласувах "нито един от изброените".

Не мога да си кривя душата. Чехите тотално са заебали дизайна. Колкото и да е добър технически един автомобил не може да ми става криво всеки път след като го погледна. Казано направо - автомобилът е за мен лично е отчайващо грозен

Superb-a грозан?!!!Я погледни новата Е-класа на кво прилича : http://news.automedia.bg/read/5734.html
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо Инсигния не присъства в анкетата... Съдейки по броя гласове за отделните позиции май не само аз си задавам този въпрос.

 

Защото Insignia започва да се продава в България чак от следващата година, вероятно февруари или март, и поради тази причина не отговаря на критериите за участие в конкурса "Автомобил на годината на България" ;)

А не би ли следвало тогава да се промени заглавието на анкетата в сайта, защото по нищо не личи, че става въпрос за предлаган а БГ автомобил ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четири гласа от мен за любимата марка.... така де, ние форум ли сме или какво... :mrgreen:

 

И от мен 4 гласа за Супърба, да не видя нещо. :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четири гласа от мен за любимата марка.... така де, ние форум ли сме или какво... :mrgreen:

Ей на това му се вика манипулирана анкета :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

четири гласа от мен за любимата марка.... така де, ние форум ли сме или какво... :mrgreen:

Ей на това му се вика манипулирана анкета :lol:

на това му се вика "задружен клуб" ;)

иначе какво - заради разни неориентирани, дето гласуват с "не знам и аз защо гласувам", да ни изпадне Шкодата от надпреварата - нема такъв филм! smile194

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде,повторих гласа си за "грозния",тоя път от компютъра в офиса. .:.

 

П.С. Само не разбрах,наистина ли зависи от нас определянето на победителя? smile166

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно защо Инсигния не присъства в анкетата... Съдейки по броя гласове за отделните позиции май не само аз си задавам този въпрос.

 

:smt017

 

Точно така. За това гласувах "нито един от изброените".

Не мога да си кривя душата. Чехите тотално са заебали дизайна. Колкото и да е добър технически един автомобил не може да ми става криво всеки път след като го погледна. Казано направо - автомобилът е за мен лично е отчайващо грозен

Superb-a грозан?!!!Я погледни новата Е-класа на кво прилича : http://news.automedia.bg/read/5734.html

 

:x Има нещо много грозно в очите... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.